Bu parçalar uyumlu mudur ?

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Aslında net sorum Elimdeki Alzrc 450 Pro Flybarlı kafaya KDS 450C Flybar Seesaw Holder'ı uyar mı ? Elinde bu parçadan olan var mıdır ?

Merhabalar. 2.el almış olduğum Alzrc450 Pro Flybarlı modelimdeki " Flybar Seesaw Holder " vidalarının başlarının tamamen ölmüş olması sebebiyle yeni aldığım rotor housingi mi modelime takamıyorum.. Kafadaki diğer parçaları söktüm. Madem bu vidayı açamayacağım bende Sıfır Rotor housing almışken sıfır da Seesaw Holder alayım diyorum. Ucustaki tek engel önümdeki. :(

Elinde bu parçadan olan arkadasımız var mıdır ?

İhtiyacım olan parça bu :

Türkiye'de bulamadıgım için THK'dan KDS 450C modelinin parçasını alsam benim Pro kafaya uyar mı ?

Tamam Deniz vidayı sökmek için büroya geçeceğim. Beceremezsem senden alıp deneyeyim %p
Bundan sonra acemiden 2.El kit almak mı tövbe , 300 Liraya Goblin 700 satsalar almayacam o derece sinir krizi yaşattı bana bu kit. :mad:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Bundan sonra acemiden 2.El kit almak mı tövbe , 300 Liraya Goblin 700 satsalar almayacam o derece sinir krizi yaşattı bana bu kit. :mad:
Bazı şeyleri insan yaşayarak tercübe ediyor Mehmet, bu da bir tecrübe oldu :) Inşallah model tez zamanda uçar hale gelir %p

İnşallah Mehmet abi.
Güzel ve masraflı bir tecrübe oldu bakalım. Deniz'den seesaw holder gelince videolarla dönecem foruma :)

üçgen eğe alıyorsun vidanın başının tam ortasına düz tornavida ile tutmak için yer yapıyorsun eğer loctite sürülmüş ise sökerken biraz ısıtman gerekir düz tornavidayı takıp söküyorsun :halay:

Muammer Akbulut' Alıntı:
üçgen eğe alıyorsun vidanın başının tam ortasına düz tornavida ile tutmak için yer yapıyorsun eğer loctite sürülmüş ise sökerken biraz ısıtman gerekir düz tornavidayı takıp söküyorsun :halay:

Vida çöp oldu maalesef kullanılamaz durumda seesaw holder.. :D
Yenisini takacam gelince.

Bilmeyerek ve farkında olmayarak sebep olduğum rahatsızlıklardan dolayı çok üzgünüm.. :embarras:

Ynt: Bu parçalar uyumlu mudur ?

2. elde sorun cikabikir elbette ama bu bi sorun degil birazda senin acemiligin , dremel her modelcide olmali yoksa bitane cin isi edin ben 20tl ye aldim 4 yil once hala kullaniyorum suan 60tl ye 200 parca aksesurlisi satiliyor gittigidiyorda , dremelin kesme ucuyka vidanin kafasini duz tornavidaya kore kwserek kanal aciyorsun , locktitw olsa bile-keserken isindigi icin-oda yumusuyor ve aciliyor vida hemen

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Bu parçalar uyumlu mudur ?

Haklısın Mesut abi de, Zaten dremelim var fakat dremelimin olma zorunluluğu yok. Neden fantastik yollarla vida sökmek zorunda kalıyorum. Sorun o.

abdullah sapmaz' Alıntı:
Bilmeyerek ve farkında olmayarak sebep olduğum rahatsızlıklardan dolayı çok üzgünüm.. :embarras:
Bilerek ve isteyerek gizlenen bir ayıp olmadığı ve seni de yakinen forumdan tanığımız için bence büyük bir sorun yok Abdullah. Keşke olmasa imiş ama oluyor bazen istenmeyen bu tür durumlar.
Ayrıca bu şekilde bir mesaj yazarak senin hakkındaki kararımızın ne kadar doğru olduğunu da göstermiş oldun, tebrik ederim, herkesin yapabileceği bir şey değil bu %p

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Haklısın Mesut abi de, Zaten dremelim var fakat dremelimin olma zorunluluğu yok. Neden fantastik yollarla vida sökmek zorunda kalıyorum. Sorun o.
Sen de haklısın Mehmet. Ama 2.el özellikle de ekonomik bir model alarak baştan zaten bu tür riskleri kabul etmiş olmuyor muyuz.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sen de haklısın Mehmet. Ama 2.el özellikle de ekonomik bir model alarak baştan zaten bu tür riskleri kabul etmiş olmuyor muyuz.
Orası da öyle Mehmet abi %p Neyse inşallah bu seesaw holder için pro-sport ayrımı yoktur da uçuş yapabileyim kısa süre içinde :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Orası da öyle Mehmet abi %p Neyse inşallah bu seesaw holder için pro-sport ayrımı yoktur da uçuş yapabileyim kısa süre içinde :)
Insallah Mehmet, Bir sikinti cikmaz da en kisa sure icerisinde senin de ucus videolarini izleme imkanimiz olur :thumbup: