Bursa 24 Eylül buluşması(topraktan çıkan goblin)

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Epeydir buluşma yapmıyoruz, ayrı konu açayım dedim.

Dün Dinçer abi, ben, Fatih abi ve Bahadır olmak üzere ufak bi buluşma gerçekleştirdik,

Günün en ilginç olayı Bahadır 'ın oryanyasyon kaybı sonucu toprağa çaktığı gonlinin topraktan kalkıp tekrar uçması ve sapasağlam inmesi oldu diyebilirim, (bence yılın videosu seçilmesi lazım) [emoji23]

İşte videosu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda benim 570 le yaptığım ufak bi uçuş rescue olmadığı için pek rahat uçmadım doğrusu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimler :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kop

Fatih Cebir abşmizde ufak bi ziyaret yaptı bisikleti ile [emoji7]

Video harbi efsane olmuş, o nasıl bir kurtarıştır öyle :eek:

Videodan tam gözükmüyor ama boom üstü o şekil nasıl hasar almış, ilginç gerçekten :rolleyes:

NOT: Ali video linkini düzeltirken yanlışla senin uçuş videonu değiştirmişim. Sana zahmet senin uçuş videosun linkini yeniden paylaşabilir misin.

Görseller ve konu için de ayrıca teşekkür ederiz Bursa ekibince :RCKolik:

Geçmiş olsun, güzel kutarmış ama heliyi kurtaramasa çok daha büyük bir kırım gelecekmiş gibi görünüyor. Kuyruk yerle temas edince boom u kastırmış sanırım enerjiyide üstten çıkarmış.

Videolar ve fotoğraflar için teşekkürler süpersiniz :thumbup:

İnanılmaz gerçekten. :eek: Hayretle izledim, aynen dediğiniz gibi öldürmeyen Allah öldürmüyor. :)

Geçmiş olsun, güzel buluşma olmuş paylaşım için teşekkürler. :thumbup: :RCKolik:

Yalnız Fatih bursada ne yapıyor onu anlamdım, hadi bursaya gitmiştir de bisikletle ne işi var onu hiç anlamadım. :lollol: :lol: :lol:

Bu arada gözlüklerde on numara. :coolxf:

Ya o nasıl bir refleks heliyi sanise ile kurtarmış, yani o kuyruğun o şekilde teması ile sapasağlam bir şekilde çıkması ilginç. Aga goblin kaliletsi var işte başka aklıma bişey gelmiyor :saygilar: :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
İnanılmaz gerçekten. :eek: Hayretle izledim, aynen dediğiniz gibi öldürmeyen Allah öldürmüyor. :)

Geçmiş olsun, güzel buluşma olmuş paylaşım için teşekkürler. :thumbup: :RCKolik:

Yalnız Fatih bursada ne yapıyor onu anlamdım, hadi bursaya gitmiştir de bisikletle ne işi var onu hiç anlamadım. :lollol: :lol: :lol:

Bu arada gözlüklerde on numara. :coolxf:

Teşekkürler Türker, istanbuldan bursaya yarıştık bisikletlerler ile granfondo marmara hersene yapılan bir yarış,face paylaştım Ali kardeşimde orda görmüş aradı,abi nerdesin dedi tarif ettim yakınmış atladı geldi saolsun. Ayak üstü sohbet ettik biraz sonra ayrıldık.

Ha bu arada,istanbuldan bursaya 3 saatte finis yaptık :halay:, artistlik yapalım biraz :laugh: hakkettik, kalp krizi geçiriyordum yarışta olsun o kadar :lollol: :saygilar:

fatih cebir' Alıntı:
Teşekkürler Türker, istanbuldan bursaya yarıştık bisikletlerler ile granfondo marmara hersene yapılan bir yarış,face paylaştım Ali kardeşimde orda görmüş aradı,abi nerdesin dedi tarif ettim yakınmış atladı geldi...

Ha bu arada,istanbuldan bursaya 3 saatte finis yaptık :halay:, artistlik yapalım biraz :laugh: hakkettik, kalp krizi geçiriyordum yarışta olsun o kadar :lollol: :saygilar:
Gerçekten helal olsun Fatih :thumbup: :bravo:

Şaka gibi. Sonrasında da resmen uçuş devam ediyor :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Toprağa çaktığı an rescue çekiliyor, ama goblin kalitesi topal, topal uçuyor. Bide yokluktan, kuyruk vidalarından birini plastik yerine metal atmıştık bildiğiniz demir vida [emoji1] sanırım onun sayesinde bom fırlamadı modele tutundu [emoji1]

Kuyrukta ki o delik nasıl açıldı hiç bi fikrimiz yok [emoji23]

fatih cebir' Alıntı:
Teşekkürler Türker, istanbuldan bursaya yarıştık bisikletlerler ile granfondo marmara hersene yapılan bir yarış,face paylaştım Ali kardeşimde orda görmüş aradı,abi nerdesin dedi tarif ettim yakınmış atladı geldi saolsun. Ayak üstü sohbet ettik biraz sonra ayrıldık.

Ha bu arada,istanbuldan bursaya 3 saatte finis yaptık :halay:, artistlik yapalım biraz :laugh: hakkettik, kalp krizi geçiriyordum yarışta olsun o kadar [emoji38]lol: :saygilar:
Fatih abi helal olsun valla ben araba ile 2.5 saatte anca gidiyorum [emoji1]

Ali senin uçuşta maşallah iyice gelişmiş :thumbup: Hurricane iyice oturmuş ve kuyruk çevirmeler çok net ve temiz çıkmaya başlamış :bravo:

Bir de video linklerini mesaj içinde gözükmesi için şu şekilde paylaşırsan daha güzel olur ;)

Ali nin hakikaten maşallahı var. Nazar değmesin modelin hakkını veriyor :)

çok keyifli ve heycan dolu bir buluşmaydı.. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ali senin uçuşta maşallah iyice gelişmiş [emoji106] Hurricane iyice oturmuş ve kuyruk çevirmeler çok net ve temiz çıkmaya başlamış :bravo:

Bir de video linklerini mesaj içinde gözükmesi için şu şekilde paylaşırsan daha güzel olur ;)

Sağol Mehmet abi, tapatalk tan linki paylaşıyorum, sonra kendi konuma girdiğimde, ön izleme ile sorunsuz görünüyor, video bende tamam okey diyorum. Uyarın için teşekkür ederim dikkat ederim artık.
Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ali nin hakikaten maşallahı var. Nazar değmesin modelin hakkını veriyor :)

Teşekkür ederim [emoji5]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkeze teşekkür ederim uzun zamandır foruma yazamıyorum ama artık daha sık yazıcam. Kırımın tek sebebi ali oldu 1 metre irtifada tic toc yapıyordum ve ali benim dandik servolarımı eleştirmeye başlayınca gülme krizine soktu ben bi ara kumandayı bırakıp yerlere yatıcaktım. En iyi pilot gibi uçsam bu kadar eğlenmezdim açıkçası SORUMLUSU ALİ YALÇINDIR