Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Herkese merhaba,

Bursa ekibi olarak pazarı boş geçmedik arkadaşlarımızla birlikte keyifli zaman geçirdik. Benim modelim henüz hazır olmasa da etkinliklere katılarak ortamdan uzak kalmamaya çalışıyorum.. Ali kardeşim gaui X7 ile son zamanlarda pilotaj anlamında epey yol kaydetti, Bahadır uzun zamanadır uçmuyordu bu buluşmada ısınma turlarından sonra epey gazını attı, kendisini aramızda görmekten hoşnut olduk, Kadir yeni goblin 570 modeli ile yaptığı bireysel çalışmalarda pilotajına güzel ialevelerde bulunmuş. son zamanlarda dolar kurunun son durumu ile modelciliğin yanında sahada farklı etkinliklere kaymalar olsa da, dolara inat arkadaşlar güzel uçuşlar sergilediler. Buluşma ile ilgili görseller ve videoları sizlerle paylaşıyorum. :saygilar:

You must be registered for see images attach

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ooh, bol videolu buluşma :halay: ellerinize sağlık arkadaşlar :)

Bursa buluşmalarını özlemeştik, bol video ve görselli güzel bir geri dönüş oldu :thumbup::bravo: Öncelikle paylaşım için teşekkür ederiz @Dinçer SARIEREN emeğine sağlık.

Ali'nin video girişi şahane, otları biçmeye kafaya koymuş anlaşılan ;D:lollol:

Elinize sağlık Bursa da sezonu açmışsınız devamı gelir artık :thumbup:

Ah ahh hobiye başlayalı baya oldu ama pilotaj pek fazla gelişmedi. :( Sime de biraz daha yüklensem çok iyi olacak :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Herkese merhaba, bursa ekibi olarak 28 nisan cumartesi yine bir buluşma gerçekleştirdik. TSA ile yaptığım talihsiz kırımdan sonra gerekli malzemeleri toplamam ile birlikte sağ olsun Ali kardeşim benim modeli güzelce elden geçirdi ve uçuşa hazırladı. Dün modelin maidenini yaptık ama o kadar sim çalışamama rağmen 6 aydır gerçek model kullanmadığımdan epey korktum, ilk uçuşum pek heycanlı değil pek 3d yok genelde hover kıvamında ama yinede görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim. ilerleyen saatlerde Ali kardeşimin Bahadır ile yaptığı uçuşu elimden geldiğince kaydetmeye çalıştım, aramıza ekibimizin eski üyelerinden Kürşat abimiz 360 derece kayıt yapabilen dronu ile Fatih kds 7.2, Ömer ne yazıkki otlar arasında kaybettiği guadı ile katıldı. Hava kararıncaya kadar hoş sohbet güzel bir günümüz oldu, buyrun görseller.. :RCKolik:

Görseller ve detaylı rapor icin teşekkürler Dincer %p:bravo: Modeline yeniden kavuşmana ayrica sevindim. İnsallah bu sefer uzun bir birliktelik olur.

Su an Eskisehir heliporttayim o yüzden videoları izleyemedim ama ilk fırsatta izleyeceğim insallah :halay:

Paylaşım için teşekkürler, saha süper yanlız, çimler biçilmiş falan süper yani, Dinçer modelin sorunsuz madein yapmasına sevindim, inşallah gerisi de gelir artık zamanla.Uçuşlar gayet güzel, Ali ile Bahadır ikili uçuşu gayet başarılı tebrikler :) tekrar paylaşım için teşekkürler kırımsız uçuşlar arkadaşlar :RCKolik::RCKolik: