bursa buluşması t-rex 700 alıştırma uçuşu

Cem Yolcubal

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
herkese merhabalar türkiye genelinde tasarla yap uçur yarışması bursada gerçekleşti bende kısa bir uçuş yapma fırsatı buldum,bu helikopterle ilk defa 3d uçuş yaptım yakıtlı helikopterle aralarında oldukça performans farkı varmış :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın

Nasıl bir fark vardı tecrübelerinizi paylaşırmısınız? Bu arada güzel showdu [emoji106] [emoji106]

teşekkğr ederim mesela yan tictoclarda aynı stick hareketlerini yaptım collective açılarıda aynı helikopter tictocta yukarı doğru gidiyor resmen :)

güzül uçuş. heleki böyle bir ortamda helikopter gösterisi olması daha güzel olmuş...devamını bekleriz.

Cem eline sağlık bu uçuşunu izlemiştim model ve pilotaj bomba maşallah.

teşekkür ederim yaklaşık 6 aydır uçuş yapamıyordum unutmuşum resmen uçmayı

Cem tebrikler güzel uçuştu :)
FBL Ünite olarak ne kullanıyorsun kuyruk tepkileri çok sert ve atik hoşuma gitti :)

Tebrikler Cem, çok güzel uçuş. :bravo:

Paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Öncelikle güzel uçuş için tebrikler Cem. Eskiden yere daha yakın uçuyordun hatırladığım kadarı ile ama ara verince doğal olarak insan tedirgin oluyor yine de güzel bir uçuş olmuş, sticklerine sağlık :thumbup:

Bu arada video geçen kişi Rafet arkadaşımız mı ?? Sanki sesi ona benziyor da :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Cem tebrikler güzel uçuştu :)
FBL Ünite olarak ne kullanıyorsun kuyruk tepkileri çok sert ve atik hoşuma gitti :)
ünite tarot zyx v1 :) kuyruk tepkılerı guzel kendıme gore ayarladım fakat hala ufak bir kuyruk kaçırma sorunu var mekanikte olabilir uğraşıyorum çözmek için :)

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler Cem, çok güzel uçuş. :bravo:

Paylaşım için teşekkürler. :thumbup:
teşekkürler elimizden geldiğince uğraşıyoruz :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle güzel uçuş için tebrikler Cem. Eskiden yere daha yakın uçuyordun hatırladığım kadarı ile ama ara verince doğal olarak insan tedirgin oluyor yine de güzel bir uçuş olmuş, sticklerine sağlık :thumbup:

Bu arada video geçen kişi Rafet arkadaşımız mı ?? Sanki sesi ona benziyor da :)
eskiden yere değdire değdire uçuruyordum ama uçtuğumuz alan bele kadar çimdi helikopterin düşmesinden korkmuyordum :) ama bu yaz fırsat buldukça uçuçam , evet rafet abi çekti videoyu eski video sanırım bundan bahsediyorsunuz

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

cem yolcubal' Alıntı:
eskiden yere değdire değdire uçuruyordum ama uçtuğumuz alan bele kadar çimdi helikopterin düşmesinden korkmuyordum :) ama bu yaz fırsat buldukça uçuçam , evet rafet abi çekti videoyu eski video sanırım bundan bahsediyorsunuz
Evet söyledim video buydu ;) Hatırlatma için teşekkürler Cem :thumbup: