Bursa Dağyenice Kamp buluşması

Gün sonundan bazı kareler [emoji7]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayal gibi bi kamp oldu valla... hele yaklasik 10 gundur pazar falan tatil yapamayan ve bi 10 gun daha yapamayacak olan zavalli ben icin :D

Onu gectim ben yine bir aydir falan ucamiyorum... Onu da gectim, su anda elimdeki en eski modelim olan X7 ile 100 ucusum yoktur :eek:f:

Bi de meteor yagmuru demek :angry: :D

Tüm Bursa ekibi bu hafta sonu uçuşa doymuş, daha ne olsun :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla süper olmuş. Yapmak lazım böyle arada :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre Kaman' Alıntı:
Hayal gibi bi kamp oldu valla... hele yaklasik 10 gundur pazar falan tatil yapamayan ve bi 10 gun daha yapamayacak olan zavalli ben icin :D

Onu gectim ben yine bir aydir falan ucamiyorum... Onu da gectim, su anda elimdeki en eski modelim olan X7 ile 100 ucusum yoktur :eek:f:

Bi de meteor yagmuru demek :angry: :D
Abi söylemesi ayıptır, goblini topladıpımdan beri 45 saat küsür uçuşum olmuş, [emoji5]

Abi senide bigün bekleriz , bıkana kadar uçalım,[emoji7] [emoji7] [emoji7]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tüm Bursa ekibi bu hafta sonu uçuşa doymuş, daha ne olsun :bravo:

Valla öyle oldu artık son piller de midem bulanmaya başladı, o derece başım döndü havaya bakmaktan [emoji1]

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Valla süper olmuş. Yapmak lazım böyle arada :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kesinlikle [emoji106]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buda benim uçuştan kısa bi video, kot farkı olan bi tepede uçtuk, yan taraflar, ağaç olduğu için, biraz tedirgin oldum

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ali yalçın' Alıntı:
Buda benim uçuştan kısa bi video, kot farkı olan bi tepede uçtuk, yan taraflar, ağaç olduğu için, biraz tedirgin oldum
Kalkış yapılan yer gerçekten biraz sıkıntıymış. Ama alan güzel.

Su an tatildeyim ama yanımda 380 ve 180 var. Hafta içi ben de kaçak 1-2 uçuş yapayımda paslanmayayım :D

Görseller icin tekrar tesekkur ederiz Ali. Sayende gelemesekte gitmiş kadar olduk :halay:

Al abi tabi [emoji106] bende yarın yıllık izne çıkıyorum, bende ufaklıklığı alacam yanıma [emoji7]

Normalde uçtuğumuz alan burası değil, biz biraz fanteziye kaçtık,

Bu arada tüm arkadaşların sana bolca selamı var abi

2 günü özetleyen , go pro ile çekilmiş güzel bi slayt hazırlıyoruz, hazır olunca onuda paylaşırım,

[emoji106]

Aleyküm selam. Selam söyleyenden de getirenden de Allah razı olsun.

Slayt Show merakla bekliyoruz :halay:

çok güzel buluşma olmuş goblinimi taranis yüzünden hazır edemediğim için katılamadım buluşmaya,helikopter için ayarlıcam diye beynimiz yandı resmen :) not:hazır menüler yok (heli,uçak,quad) bu yüzden kanalları özellikleri kendiniz yüklenemiz gerekıyor mini quad için süper ama heli için yapamadık daha

Taranis denildi mi Zafer abiyi tek geçiyorum :)

Düzce'de bayağı anlatmıştı mantığını, kullanmayınca tabii bende biraz havada kaldı bilgiler. Güzel kumanda ama %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Taranis denildi mi Zafer abiyi tek geçiyorum :)

Düzce'de bayağı anlatmıştı mantığını, kullanmayınca tabii bende biraz havada kaldı bilgiler. Güzel kumanda ama %p
evet ucuz ve kaliteli birde çok fazla özelliği var kumanda üzerinden quadımın pid(gain ayarları) yada vericinin frekansını değiştirebiliyorum ama ayarlar karmaşık heli için :)

Kamp süpermiş. :yuppi: :yuppi:

Slayt şovuda merakla bekliyoruz. :halay:

Paylaşım için teşekkürler, inşallah bizde bulunuruz birgün kamp alanında. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Kamp süpermiş. :yuppi: :yuppi:

Slayt şovuda merakla bekliyoruz. :halay:

Paylaşım için teşekkürler, inşallah bizde bulunuruz birgün kamp alanında. :RCKolik:
Sağol Türker abi, slayt şovda çekilen görüntüler yetmedi, bizde Bir sonraki buluşma lardan derlediğimiz diğer videolardan güzel bir harman yapıp daha böyle güzel bir video oluşturmayı planladık Bence o şekilde daha güzel olur kanaatine vardık Şimdilik slayt beklemede yani[emoji16]