Clancy Aviation Lazy Bee

Clancy Aviation Lazy Bee

Ömer abi o kadar beklerse olacağı buydu kilo almış[emoji16]
Güle güle uçur abi.Keşke elinde kırmızı yerine lacivert olaymış iyiymiş emme stoklar yüzünden böyle bir renk çıkmış ortaya.[emoji3]
HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper olmuş Ömer abi, eline sağlık :)
Baya kalıplıymis uçak :D

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. İlk uçuşu rüzgarsız bir havada deneyeceğim. Kalkışı da yerden istiyorum ama bizim alanımız çayır çimen olduğu için elden atacağız artık. Aslında ilk uçuşu yarın Hazerfende yapmayı düşünmüştüm ancak elimde uygun pil yok ve de rüzgar biraz fazla olacak gibi. Artık vuslat başka bahara... O zaman videoya da çekerim artık. Çünkü inişten sonra tek parça kalacağını sanmıyorum.

Ömer abi , ellerine sağlık , senin koruklar da artık helva oldu desene :hoppa: :hoppa:
Bence renkleri de mükemmel olmuş , tombiş tombiş pek de bir sevimli kerata..... :D
Aslında uçmaktan çok tam vitrinlik model ama , bence de harika bir uçuş yapar bu...Bakalım , inşallah zaman ve hava durumu uygun olduğunda , güzel bir maiden de olur.. :saygilar:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Nasıl bir pil lazım

Teşekkürler Sümer bey, 3S 800 ila 1300 Mah arası bir şey. Ama, şimdi hava durumuna tekrar baktım da, 20 Km/H rüzgar gösteriyor, dayanmaz.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ömer abi , ellerine sağlık , senin koruklar da artık helva oldu desene :hoppa: :hoppa:
Bence renkleri de mükemmel olmuş , tombiş tombiş pek de bir sevimli kerata..... :D
Aslında uçmaktan çok tam vitrinlik model ama , bence de harika bir uçuş yapar bu...Bakalım , inşallah zaman ve hava durumu uygun olduğunda , güzel bir maiden de olur.. :saygilar:

Teşekkürler Hakan, göreceğiz bakalım helva mı, yoksa koruk suyu mu?

Clancy Aviation Lazy Bee

Öğleden önce rüzgar daha az. 3s 2200 piller var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Clancy Aviation Lazy Bee

Çok güzel. Ne kadar sevimli öyle. Bende olsa evdekiler hemen el koyar, alırlar elimden

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Clancy Aviation Lazy Bee

Ömer abi muhteşem olmuş model, elinize, emeğinize sağlık. :bravo: Şimdiden keyifli maidenlar. :saygilar:

Ömer abi eline sağlık. :bravo:

Orası öyle burası böyle demişsin ama bence gayet nizami gözüküyor model. :laugh:

Uçuşunu merakla bekliyorum doğrusu. :halay:

Clancy Aviation Lazy Bee

Bu hafta sonu havanında güzel olmasını fırsat bilip, Ömer abimizin Lazy Bee modelinin maiden yapalım dedik.

MAIDEN uçuşumuz sırasında kalkış gayet başarılıydı ama Rudder adımları yeterli olmadı için stall oldu. Allahtan ilk kırımda pek bir hasar yoktu. Gerekli düzeltmeler sonrası 2. uçuş yapıldı ama bu sefer her ne kadar uçuş öncesi range test yapılmış olsa da, haberleşme hatası nedeniyle kötü bir kırım yaşadık :-\

Sözü fazla uzatmadan bu cici modelin görselleri ile sizleri başbaşa bırakalım :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol