DAVET : 29 Haziran Cumartesi Evleniyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teşekkürler arkadaşlar, inşallah :D

Sayın Mehmet abim; :saygilar:

Sağlık sıhhat içerisinde, rabbim huzurlu bir ömür nasip eder inşallah. Annesine , babasına , büyüklerine , vatanına milletine devletine çok büyük hizmetler edecek bir nesil yetiştirirsiniz inşallah. :saygilar:

Gönlünüzden hayırlı ne geçiyorsa çok daha fazlasını yaşayıp görmek size nasip olur inşallah. :saygilar:

Mehmet abim burayı yeni gördüm, bu saatten sonra yaw napıyon işinmi yok filan demeye gerek kalmamış :lol: Abim Ömür boyu mutluluklar dilerim.

arslan mert' Alıntı:
Mehmet abim burayı yeni gördüm, bu saatten sonra yaw napıyon işinmi yok filan demeye gerek kalmamış :lol: Abim Ömür boyu mutluluklar dilerim.
Çok teşekkürler Arslan abi, sağolasın :)

Abi ömür boyu mutluluklar dilerim, Allah bir yastıkta kocatsın. ama yastığı ömür boyu kullanmayın arada bir değiştirin ;D

Tesadüfen gördüm, kutlamadan geçmek olmaz,

Not: Foto linki kırılmış sanırım

mehmet abi hayırlı olsun mutluluklar :saygilar:

:saygilar: Allah bir yastikta kocatsin abi mutlu mesut olun insallah bende gelenegi bozmiyim dedim :RCKolik:

Ben bu konudan sonra üye olmuşum. İlk defa şimdi gördüm konuyu. Mutluluklar Mehmet abi :)

Mehmet bey
Bu Nikah hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin
Birlikte en güzeI günleri, en neşeli anıarı ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim. %p

Mehmet Abi madem 3 yıl önceki senin konu coşmuş, ben de katkıda bulunayım, kayıtlara girsin:) Zira ben o tarihte üye değildim:) Ömür boyu mutluluklar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkurler arkadaslar :thumbup: Valla saka gibi ama uzerinden tam 3 Yil gecmis :D

Cok sukur verdigim kadarin ne kadar isabetligi oldugunu gecen sureler icerisinde bir kez daha anlamis oldum :)

Tum dostlara huzurlu ve mutlu bir omur dilerim :saygilar:

Mehmet abi bütün bir ömürboyu mutluluğunuz üzerinizden eksik olmasın hergününüz umut dolu olsun İnş saygılarımla :saygilar:

Mehmet abi ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim :halay:

Mehmet abi Allah mutlu mesut etsin.Malesef uzak olduğumuz için gelemiyecem ama kalbimiz seninle :RCKolik:

Teşekkurler arkadaslar. Ama yanlış bir anlama oluyor ve bazı arkadaslar konunun 3 yıllık oldugunu fark etmiyorlar.

Bu nedenle müsaadenizle konuyu KILITLIYORUM :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...