[Davet]: RCKolik Bursa Buluşması // 5 Kasım 2017

Elinize sağlık arkadaşlar :thumbup:
Gördüğüm kadarıyla gerçekten keyifli ,bol sürprizli ,yine her zaman olduğu gibi Rckolik kalitesinde bir buluşma olmuş. :RCKolik:
Tamerim bir tanedir ya, hazırladığı hediyeler için kendisine çok teşekkür ediyorum :bravo:
Bursa ekibinin hakkını da teslim etmek gerek , helaliniz var arkadaşlar :halay:
İkili uçuşu merak ettim , iki canavar pilot , elbette gözleri ve gönülleri fethetmiştir eminim.
Katılan, ağırlayan, uzaklardan gelemese de katkı sağlayan , herkese teşekkürler . :saygilar: :RCKolik: :RCKolik:

çok eğlenceli bir buluşmaydı kendi modelimi uçuaramasamda alandaki birçok modeli uçurmuş oldum :halay:

Bardaklar içinde teşekkür ederiz :saygilar:

RCKolik ailesi olarak yine harika bir buluşmaya imza attığımızı düşünüyorum :thumbup:

Gerçekten çok keyifli, güzel, süprizi ve eğlenceli bir buluşma odu. Tesisin verdiği imkanları sonuna kadar kullanmayı ihmal etmedik :laugh:

Bursa ekibine ve özellikle Ali abiye misafirperverliği için, bardaklar konusunda yardımcı olduğu için Tamer abiye çok teşekkür ederiz :saygilar:

Uçuşlarda çok güze geçti, Emreyle benim uçuşlarım için yaptığınız yorumlar içinde teşekkür ederiz, beğendiyseniz ne mutlu bize :saygilar: :saygilar:

Bizde İstanbul ekibi olarak herkese ayrı ayrı Özellikle Ali kardeşimize misafirperverliğinden dolayı ve Kupa bardaklar için de Tamer beye ve Mehmet abiye ayrıca katılılımlarından dolayı RcKolik ailesine ve bizlere güzel uçuşları için Doğukan ve Emre kardeşimize de sonsuz teşekkürler..:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rckolik ailesi olarak yine güzel bir buluşmaya imza attık, çok keyifli bol sohbetli bir buluşma oldu, yine Emre ve Doğukan kardeşimiz süper uçuşlarıyla bize görsel şölen sundular, tekrar tekrar tebrik ediyorum kendilerini.Bize bu buluşmada ev sahipliği yapan Ali kardeşimize teşekkür ediyorum.Tamer kardeşime hediyeleri içinde teşekkürler.

Bu buluşmada emeği geçen başta Mehmet abi ve diğer katılımcı bütün arkadaşlara sancaktepe team olarak teşekkür ediyoruz :saygilar: :RCKolik:

Kıskançlıktan mesaj bile yazamıyorum. :(

Unutulmayacak bir buluşma olmuş, ben malesef iptal edemeyeceğim bir organizasyon sebebiyle aranızda olamadım. :'(

İnşallah bir dahaki buluşmada birlikte olmak dileğiyle. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Kıskançlıktan mesaj bile yazamıyorum. :(

Unutulmayacak bir buluşma olmuş, ben malesef iptal edemeyeceğim bir organizasyon sebebiyle aranızda olamadım. :'(

İnşallah bir dahaki buluşmada birlikte olmak dileğiyle. :RCKolik:
Kesinlikle çok şey kaçırdın Türkerim ;D Gün içinde kaçırdığın başka bir sürpriz videolu konumuz daha geliyor :halay:

Şaka bir yana fiziki olarak bizlerle olamadın ama :-\ muhabbet ve sohbetlerimizde bolca kulaklarını çınlattık kardeşim ;)

RCkolik ailesi herzamanki gibi çok güzel bir buluşmaya daha imzasını attı harika vakit gecirdik teşekkürler RCkolik :RCKolik:

gunun nasıl başlayıp nasıl bittiğini yine anlamadım :laugh: her gecen gun buluşmalar daha da güzel geciyor. :thumbup:

Alanda gün boyu uçuşlar ve muhabbet aralıksız sürdu :thumbup: Bu buluşmada bizleri misafir eden başta Alı Yalcin'a ve tüm Bursa ekibine tekrardan tesekkurediyorum :bravo:

ayrıca buluşma bursada olunca banada çok yakın oldu açıkçası yolda yormadı ;D

Buluşmada ki süpriz hediye içinde Tamer abiye çok teşekkürler çok hoş bir anı oldu buluşmaya ilişkin daha kullanmaya kıyamadım bile :D

Dogukan la benim uçuşlarımız için yapılan değerli yorumlar içinde ayrıca teşekkür ederiz yorumlar buluşmaya en azından bir açıdan katkı saglayabilmiş oldugumu gösteriyor bana
beğendirdiysek ne mutlu bize :saygilar:

En son tam 9 ay önce bir buluşmaya katılmıştım. Aradan geçen uzun sürede hayatımda çok köklü değişiklikler oldu, çok yoruldum ama daha düzenli bir şekilde, kaldığım yerden devam edeceğim artık :)

Buluşmaya katılan tüm arkadaşlara çok teşekkürler, harika bir gün geçirdik :thumbup:

Bizleri çok güzel şekilde ağırlayan, tesisin imkanlarını seferber eden Bursa ekibimize, Ali Yalçın kardeşimize, Murat beye, tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

Ailemizi bir arada tutan, bu güzel buluşmalara vesile olan Mehmet abime, yine üzerimde büyük emekleri olan modelcilikteki idolüm Emre abime, uçuşları ile yürekleri ağza getiren buluşmaların görsel şölen havasında geçiren Doğukan ve Emre kardeşlerimize, Kocaeliden, Sakaryadan, Sancaktepeden, Ankaradan buluşmaya katılıp sohbetiyle uçuşuyla yanımızda olan tüm dostlara çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Aradan geçen uzun süreye rağmen uçuşlarımdan çok keyif aldım. FBL üniteleri, esc leri, şarj aletini, hemen her şeyin firmware güncellemelerini tamamlayıp buluşmaya katıldım. Modeller çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı, mekanik kondüsyonları gayet iyi durumdaydı. Ben de eh işte fazla unutmamışım, kaldığım yerden devam edebildim gibi.

Bundan sonraki buluşmalara da fırsat buldukça katılmaya çalışacağım, çiçeği burnunda modelimi de en yakın zamanda sahalarla buluşturmayı istiyorum, çalışmalar başladı.

Katılan katılamayan, bir şekilde yanımızda olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimle :saygilar:

Rasim is back!!! %p %p %p

Rasim seninki kaldigi yerden devam degil, baya baya 9 ayin acisini cikarmak oldu [emoji16]

Model uzerindeki hakimiyetinden bisey kaybetmemeyi bi kenara birak, Kibrista sim calistigindan supheleniyoruz [emoji1]

Gunu 8 ucusla tamamlamandan belli ne kadar ozledigin, biz de seni ozledik brocum [emoji106][emoji41]