[Davet]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 12 Mayıs 2018 Cumartesi

Teşekkür ederiz abi. Artık bizim de asfalt pistimiz var hem de 200 mt uzunluğunda ve 8 mt genişliğinde :D
Müsait bir zamanda mutlaka bekleriz @Sumer Yamaner abi :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugünlük sadece şunu paylaşalı, diğerleri yarına inşallah %p sen ne kadar gelemesende hem sen hem de Emre kardeşim muhabbetlerimiz de idiniz kardeşim :)

Gelemediğim için çok mutsuzdum, fotoğraf ve videolardan belli oluyor ki baya eğlenmişsiniz ;D Çok güzel bir buluşma olmuş, RCkolik yine farkını ortaya koydu. İnşallah seneye daha güzelleri olur. Bu arada pist olması beni çok mutlu etti, oraya gelip uçuş yapmak için sabırsızlanıyorum :halay:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gelemediğim için çok mutsuzdum, fotoğraf ve videolardan belli oluyor ki baya eğlenmişsiniz ;D Çok güzel bir buluşma olmuş, RCkolik yine farkını ortaya koydu. İnşallah seneye daha güzelleri olur. Bu arada pist olması beni çok mutlu etti, oraya gelip uçuş yapmak için sabırsızlanıyorum :halay:
Pist konusunda ben hala çok emin değilim kardeşim :rolleyes: Ama olan oldu ve sonunda öyle ya da böyle bizim de pistimiz var artık. Bakalım ilerleyen zamanlar ne gösterecek.

Neşemiz çok şükür iyiydi :thumbup: Ama yıllardır hep beraber olunca, seni ve Emre'yi aramadık dersek yalan olur :( İnşallah seneye yine hep beraberiz :halay:

RcKolik ailesi yine cok güzel bir buluşmaya daha imza atmış harika gözukuyor herşey:bravo:%p . içimde kaldı valla gelemediğim için görsellerle yetinmeye calışıyorum bu seferlik.
Ali abi geçmiş olsun talihsiz bir gun olmuş senin için ama malesef bu gibi durumlar da hobimizin olmazsa olmazı. İnşallah en yakın zamanda sahalara geri döner her iki modelde
Emre Abi de gördüğüm kadarıyla filoyu tamamlamış hepsi çiçek gibi duruyor nazar değmesin .%p%p
asfalt pistte de hayırlı olsun diyelim .

Mehmet abi inşallah birdaha ki sefere hepberaber oluruz bu seferlik afola.:saygilar: Emeği gecen herkesin emeklerine sağlik görsellerin devamını bekliyoruz:thumbup:

:RCKolik:

Mehmet abi inşallah birdaha ki sefere hepberaber oluruz bu seferlik afola.:saygilar: Emeği gecen herkesin emeklerine sağlik görsellerin devamını bekliyoruz:thumbup:
Belki fiziki olarak bu sene beraber olamadık ama gerek @emreyolcu sen gerekse de @Doğukan Ocak kardeşim her daim muhabbetlerimizdeydiniz :thumbup:

İnşallah bundan sonra ki ilk buluşmada yine hep beraber oluruz :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Emre Yolcu