Demon 3SX TEAM Üyeleri

Bir anlik hayal kirikligi beni buna itti neyseki su an mutluyum hazirda bu konu acilmisken

Spektrum dx9 icin rescue modu icin switch nasil ataniyor bir turlu bu ozelligi aktif edemiyorum. İslem sirasi nedir

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
Bir anlik hayal kirikligi beni buna itti neyseki su an mutluyum hazirda bu konu acilmisken

Spektrum dx9 icin rescue modu icin switch nasil ataniyor bir turlu bu ozelligi aktif edemiyorum. İslem sirasi nedir
Bu Mesajdaki PDF takip ettin mi peki ?

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Gerçi kampanya falan dememişler ama bana uygun geldi o yüzden paylaşayım dedim.

Bavarian Demon 3sx fastlad'de sadece 348.35$...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Yok abi, parayı bastırıp alıyoruz hep. Bi faydalarını görmedim, bilseler burda böyle duyurularımı, madalya takarlar :coolxf:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Yeni bir üye olarak Demon 3SX TEAM Üyelerine bende katılmış bulunmaktayım. Üniteyi Emreden aldım. Ayarlarının çoğu bitti azı kaldı diyebilirim. 3sx için dökümanlar felan çok çok yeterli fakat ben acemi olduğum için 1 günde ancak servoları ve gyro yönünü ayarlaya bildim :laugh: . Şimdi ise Rescue ayarı ve kumandayı mixleme kaldı. Ünite hakkındaki yazılan yazılar konular çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler emeği geçen herkese. :RCKolik: :saygilar:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

oğuz kaan kanarya' Alıntı:
Yeni bir üye olarak Demon 3SX TEAM Üyelerine bende katılmış bulunmaktayım. Üniteyi Emreden aldım. Ayarlarının çoğu bitti azı kaldı diyebilirim. 3sx için dökümanlar felan çok çok yeterli fakat ben acemi olduğum için 1 günde ancak servoları ve gyro yönünü ayarlaya bildim :laugh: . Şimdi ise Rescue ayarı ve kumandayı mixleme kaldı. Ünite hakkındaki yazılan yazılar konular çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler emeği geçen herkese. :RCKolik: :saygilar:
Hadi hayırlı olsun Oğuz Kaan kırımsız uçuşlar.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Yeni bir üye olarak Demon 3SX TEAM Üyelerine bende katılmış bulunmaktayım. Üniteyi Emreden aldım. .....
Hayırlı uğurlu olsun Kaan :) Listeye senin de ismini ilave edelim hemen ;)

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Yeni bir üye olarak Demon 3SX TEAM Üyelerine bende katılmış bulunmaktayım...
Hayırlı uğurlu olsun Oğuz, kırımsız uçuşlar. :thumbup:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Konu hort oldu ama gruba yeni üye geldi de :coolxf: