Denizli'deki modelci arkadaşlar

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba,

Denizli'de oturup, aktif olarak rc modellerle ilgilenen arkadaşımız bu konuya dahil olursa etkinlikler düzenleyebiliriz. Malesef koca Denizli'de 3 kişi var helici tanıdığım :(

Uçaklarla ilgilenen arkadaşlarımız var ve hepberaber etkinlik düzenliyoruz, ancak ben Denizli'de helikopter olayını yaygınlaştırmak istiyorum. Helikoptere yeni başlayan ve başlamayı düşünen arkadaşlara WL serisi hariç her konuda yardımcı olurum :coolxf:

Evet efendim bekliyoruz :bravo:

Denizli'de toplamda 3 helici hiç de kötü değilmiş aslında. Kocaeli'nde biz 2 kişiyiz :laugh:

Şaka bir yana inşallah daha çok modelci heli ile uğraşır ve daha kalabalık, daha güzel buluşmalar yaparsınız Kağan %p

Kağan benide sayabilirsin, buluşma olacağı zaman bir işim çıkmazsa gelirim , ayar işindende fazla anlamıyorum biraz başını ağrıtırım :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Denizli'de toplamda 3 helici hiç de kötü değilmiş aslında. Kocaeli'nde biz 2 kişiyiz :laugh:

Şaka bir yana inşallah daha çok modelci heli ile uğraşır ve daha kalabalık, daha güzel buluşmalar yaparsınız Kağan %p

Abi çok sağol , ben eskiden yalnız takılmaya çalışırdım, şimdi baktım ki bu iş kalabalık keyifli oluyor, gördüğüm herkese diyorum gel heliye başla yardım edeyim diye %p
İnşallah heryerde bu işi yaygıınlaştırabiliriz, hatta Denizli' de uçakçı dostlarımın üye olduğu bir dernek var, onun çatısı altında ücretsiz modelicilk kursları verebileceklerini, helikopter kısmında elimden geldiğince , dilim döndüğünce yardım ederim dedim,
Eğer gerçekleşirse çok güzel olur bakalım :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Kağan benide sayabilirsin, buluşma olacağı zaman bir işim çıkmazsa gelirim , ayar işindende fazla anlamıyorum biraz başını ağrıtırım :D
Abi her zaman bekleriz, cumartesileri genelde oluyor buluşma,
Ayar konusunu her türlü hallederiz sıkıntı olmaz %p

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi her zaman bekleriz, cumartesileri genelde oluyor buluşma,
Ayar konusunu her türlü hallederiz sıkıntı olmaz %p
Bu buluşmalara ait görselleri de mutlaka görmek isteriz bu arada Kağan :halay: ;)

Ynt: Denizli'deki modelci arkadaşlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu buluşmalara ait görselleri de mutlaka görmek isteriz bu arada Kağan :halay: ;)

Ve bu görseller de mumkunse bende olabilir miyim Kağan bey :) . Aah ahh Denizli günlerim özledim şimdiden :(

Tabi ki, yarın bir buluşmamız var, mümkün olduğunca foto çekmeye çalışırım :D :RCKolik:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Tabi ki, yarın bir buluşmamız var, mümkün olduğunca foto çekmeye çalışırım :D :RCKolik:

Hobaa o zaman sloganımızı tekrarlayalım

" Team Align, Team Spektrummmm " ;D ;D

Kağan Kazancı' Alıntı:

Kağan Bey elimizden gelen her türlü desteği vermek için ne gerekiyorsa bizde yaparız, yeterki Denizli'de heliciler artısın. :laugh:

Yaşasın heli kardeşliği. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Kağan Bey elimizden gelen her türlü desteği vermek için ne gerekiyorsa bizde yaparız, yeterki Denizli'de heliciler artısın. :laugh:

Yaşasın heli kardeşliği. :thumbup:

Türker Bey çok teşekkür ederim, bu kadar destek geleceğini hiç düşünmemiştim,

ben böyle gidersene seneye Denizli'de funfly düzenlerim :halay: :lol: :lol: :lollol:

Sanirim muglada benden baska helici yok
Isterdim sahsen oncu olmayi ama once benim ogrenmem lazim :yuppi:
Forumda katedecegim daha cook cok yolum var
Her seferinde eksik oldugunu dusundugum bir konudan basliyorum okumaya
Sonrasinda kendimi bambaska konularin icinde buluyorum :lol:
Bu arada IZMIR ALIAGA da is gorusmesine gittim olumlu gecti
Nasip olursa izmirde ikamet edecegim. Izmirdeki :RCKolik: ekibini blurum insallah

Izmir ekibi zaten burada, bulmasi kolay yani ;)

Yorumlara bakiyorum hep DENIZLI KOCAELI ISPARTA arada Afyon geliyor
Izmirli pek denk gelmedim. Gecen gun uyelerden tek tek bakayim dedim. Acaip bir uye kitlemiz var. cok zaman alacak diye ilismedim.
Simdi izmirliye denk geldim mi hemen ekliyorum :laugh:
Henuz vaktimi daha cok helinin detaylarini ogremmekle gecirdigim icin forum kurallarini biraz aksattim galiba