Depron icin Lazer kesim yapabilecek yer

Mustafa Yetiskin

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar
Mermaid modelini depron ile yapmaya karar verdim. Depronu aldım, A3 kağıtlara çıktı aldım, maket bıçağı ile kesmeye başlayınca yamukluklar da çıkmaya başladı :(
Resimlerde daha önce başkalarının yaptığı modelin kesilmiş parçaları var, ekte çizim dosyası bulunmakta.
Ankara'da depron kesim yapan, önerebileceğiniz yer var mıdır?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• mermaid.dwg
    82.4 KB · Görülme: 22
Lazer kesim yapabilecek yer

Mustafa Ankara bu isi yapan var midir, yapsalar kaca yapilir bilmiyorum ama bence kendin yapmaya calis. Biraz ugrastikca eminim ki elin alisacaktir. En kotu yumuk olan kisimlari zimpara ile kismi olarak duzeltebilirsin diye dusunuyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
Depron icin Lazer kesim yapabilecek yer

Merhaba Mustafa bey.Ankara'da nerde bulunur bilmiyorum fakat, Üniversite yakınındaki kırtasiyelerde veya reklamcılarda olabilir.Benim bulunduğum yerde dakikası 2 TL'ye kesim yapıyorlardı en son.Orada ne kadar bilemiyorum.Saygılar. :)

Posta Cad. (Şehit Teğmen Kalmaz cad.) No:5/12 ULUS / ANKARA adresinde ahşap, md,f pleksiglas, deri, keçe, karton kesimi yapıyoruz. Her daim bekleriz. Aykut Usta Tel: 0546 610 4010

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Posta Cad. (Şehit Teğmen Kalmaz cad.) No:5/12 ULUS / ANKARA adresinde ahşap, md,f pleksiglas, deri, keçe, karton kesimi yapıyoruz. Her daim bekleriz. Aykut Usta Tel: 0546 610 4010
Ücret ne kadar hocam?