Diecast arabayı RC Hot Rod yapmak

Olayın finaline gelemedik belki ancak en azından aracı hareketlendirdik ve ben uzun uğraşlar sonucu kumandayı faaliyete geçirip uzaktan kontrol edebilsem de performanstan hiç memnun kalmadım, zaten geri gidemiyecek olması bir handikap iken, küçük servolar istediğim dönüş açısını sağlayamadı. Ha! sonuçta yürüdü mü? yürüdü, sizlere mahçup olmadım :) ama o kadar, sanırım bundan sonrasına elektroniksiz devam edicem. Diecast bir hot rod olarak kalıcak gibi, sizin görüşleriniz? (videolar telefondan kaynaklı biraz flu kusura bakmayın)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ali barış' Alıntı:
Olayın finaline gelemedik belki ancak en azından aracı hareketlendirdik ve ben uzun uğraşlar sonucu kumandayı faaliyete geçirip uzaktan kontrol edebilsem...
Ali Bey gerçekten tebrikler :thumbup: Her ne kadar siz performansından memnun kaldım deseniz de, bence sonuç oldukça başarılı %p

Beğenmenize sevindim , belki biraz daha uğraşırsam daha stabil çalıştırmayı başarırım, o zaman öyle devam ederim. Biraz daha işi var yani

Elinize sağlık Ali Bey, farklı amaçlarla dizayn edilmiş bir sistemi bence gayet başarılı bir şekilde amacınıza uyarlamışsınız. :bravo:

Zaten yapısı itibariyle pekte fazla sürüş performansı beklenen bir model değil bence, malum üzerinde ciddi bir el emeği var.

RC olarak çalışması bile bence kendi başına bir bonus, tebrikler. :thumbup:

Beğenmenize sevindim, aslında dediğiniz gibi farklı bir amaç için üretilmiş bir sistemi bu şekilde hemde tamamen uydurma parçalarla modifiye etmek gerçekten başlı başına bir iş. sanırım benim az beğeniyor gibi görünme sebebim, youtube' da izlediğim benzer modifikasyonlarda yapan kişilerin grrçekten orjinalmiş gibi üretim yapmaları ve benimde bir teknik öğretmen olarak "bende yaparım" diyipte istediğimi elde edemememden kaynaklanıyor, sözün özü şu ,bu araba oldu mu? Evet gerçekten oldu , iyi mi? İşte orası beklentimin altında. Ancak sonuçta ilk denemem ve bundan sonra benzer yada değil el emeği işlerim olacak ve daha iyi olacağından eminim.Yorumlarınız için teşekkürler