Diğer Hobilerimiz

Ynt: Diğer Hobilerimiz

Sumer abi sen helici degilmiydin ne cabuk saf degistirdin :p

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Diğer Hobilerimiz

Bulut' Alıntı:
...Hayatimda yapmayi en cok istedigim seylerden biriydi cross, hikayeside var. Babam motorcudur, bir ara bende giristim ama bazi nedenlerden dolayı birakmak zorunda kaldim (ekipmanlarim halen mevcut-tutkumda) umarim birgu tekrardan giriscem.
En önemli şey istek, hele de tutkuysa sizin için vakti geldiğinde mutlaka yapacağınıza hiç şüphem yok. :thumbup:
Fırsat bulabilen herkesin denemesini tavsiye ederim, cross motorumu satalı epey bir vakit oldu ama zaman zaman şimdi olsa keşke derim her zaman.

Diğer Hobilerimiz

Valla, düşünüyorum, düşünüyorum benim aklıma başka bir şey gelmiyor. :rolleyes: Elimden biraz evde tamirat vs işleri gelir ama tam olarak hobi anlamında bir şey değil. Modelcilikle olmasa başka bir şey ile bu kadar ilgilenirmiydim, bilmiyorum. Bu yüzden zaten her tür zorluğa rağmen kendi çapımda yapmaya çalışıyorum.

Diğer Hobilerimiz

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Süreler gerçekten süpermiş :thumbup: Bir gün 7x7x7 küpü çözerken çekilmiş bir videonuzu izlemek izleriz Cahit Bey ;)

Mehmet Bey elin oğlu 4-5 dk.da çözüyor. :(
Ama yine de video çekersem eklerim

Diğer Hobilerimiz

Milletde ne cevherler varmış. Özellikle de Memo2.7.3.0 projesini çok beğendiğimi söylemem lazım...

Diğer Hobilerimiz

Bu da benim 15 senedir devam ettirdiğim bir hobim, aynı zamanda nostaljiyi sevenler için yurtiçindeki son Counter Strike Source Sunucusu... Görüldüğü gibi çok barışçıl bir topluluğuz :).

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Diğer Hobilerimiz

Buda benim diger hobim heli kadar keyif aliyorum diyebilirim :)

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1422132790.750622.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1422132790.750622.jpg
    140.5 KB · Görülme: 48
Diğer Hobilerimiz

ogulcan acar' Alıntı:
Buda benim diger hobim heli kadar keyif aliyorum diyebilirim :)
Madem offroad'u seviyorsun mutlaka motocross denemelisin bu durumda Oğulcan. ;)

Diğer Hobilerimiz

Türker Akgün' Alıntı:
Madem offroad'u seviyorsun mutlaka motocross denemelisin bu durumda Oğulcan. ;)

Abi ben daha asfaltta yarim yamalak kullanabiliyorum motoru arazide birazcik zor gibi :):)

Diğer Hobilerimiz

ogulcan acar' Alıntı:
Abi ben daha asfaltta yarim yamalak kullanabiliyorum motoru arazide birazcik zor gibi :):)
Olur olmasınada robot gibi giyinip spora gider gibi araziye çıkmadan olmaz tabi. :laugh:

Diğer Hobilerimiz

Birzamanlar akvaryum hobim vardı 400lt dev bir akvaryum yapmıştım oturma odasını yarısını kaplamıştı :lollol: sonrası hanım sattırdı bana . Şu an modifiye ile hala uğraşiyorum son eserim elantram fakat dozunda modifiyeyi seviyorum. Birde silah tutkusu var karadenizde zaten herkeste var ;D her zefk üstün birde oğlum kerem

Diğer Hobilerimiz

Valaha spor ve adrenalin vazgecilmezim tehlikeyi seven bi insanim 4 5 sene once yamac parasutu yapiyordum az tiken agaci budamadik .resimden odullerim var . Makine okudum ama fotografcilik yaprim uzun seneler ayni zamanda ordu belediyesi karadeniz tiyatrosunda oyunculuk isik tasarim yaptim yaklasik 5 sene lise lise okurken cunku abim tiyatroda teknik ekipten ve muzik tasarimci . En cok yapmak istedigim helikoperden metrelerce yuksekten kendimi birakmak kanyonlarin arasindan teget gecmek sinirlarimi zorlamak :) isallah bi gun olmicak :)