Diğer Hobilerimiz

Diğer Hobilerimiz

Zafer SAHIN' Alıntı:
Milletde ne cevherler varmış. Özellikle de Memo2.7.3.0 projesini çok beğendiğimi söylemem lazım...
Teşekkür ederim Zafer Bey :thumbup: Bir ara ne vakit geçirmiştim o proje ile :D

[Video]: Diğer Hobilerimiz

Merhabalar;
Bu da benim uğraşlardan biri

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Saygılar;

Diğer Hobilerimiz

Stairway to heaven'ı dinlerken head bang iconu aradım.. %p
Benim jackson atıl vaziyette duruyor, bir hevesle almıştım ama gerektiği kadar emek vermedim. Satmadan önce kısa bir kayıt yapıp paylaşırım:)

Diğer Hobilerimiz

Tebrikler Soner Bey, çok başarılı bence. :bravo:

Paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Diğer Hobilerimiz

Erol Tatoğlu' Alıntı:
Stairway to heaven'ı dinlerken head bang iconu aradım.. %p
Benim jackson atıl vaziyette duruyor, bir hevesle almıştım ama gerektiği kadar emek vermedim. Satmadan önce kısa bir kayıt yapıp paylaşırım:)
Jackson, flyingV mi yoksa! Bence, uçuşlarınızın videolarının arkasına fon müziği yapın. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer Hobilerimiz

Enstrümanlar ve zıpkınla balık avı
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Diğer Hobilerimiz

Js 11 dinky. Ucus videolarina kendi ses kayitlarimizi eklersek telif haklarini da ihlal etme ihtimali kalmaz. :-\

Diğer Hobilerimiz

Ne kadar guzel , sizlerle ortak baska ugraslarim oldugunu gormek cok mutlu ediyor.

Ben kendi deyimimle profesyonel hobiciyim. Bu yasa kadar bir cok sey ile ilgilendim , hepsinide cok severim ama en kalici olanlari elektronik , modelcilik ve universitedeki isim oldu sanirim. Gercekten isimi hobim gibi yaptigimdan ise gidiyormus gibi hissetmiyorum hic.

Hatirladigim sirasiyla yaklasik olarak ; Yazilim , Fotograf , Araba , Tuplu Dalis , Serbest Dalis , Surf , Motosiklet , Kayak , Modelcilik , Havalisilah , Trap , Kite , Elektronik , Uretim ( Torna , Freze , Router , Metal isleme , Ahsap isleme ) araba ve tuplu dalis haric hemen tamamina ilgim devam eder. Kizim dogduktan sonra motosiklet cikti ( o zaman enduroydu ama hala ara ara CRFX yada EXC alasim gelmiyor degil ) , dalis artik yok gibi , fotograf ekipmanlarim duruyor ama ilgim tartisilir , surf , kayak yillardir yapmadim , silahlarim durur ama en son ne zaman atis yaptim hatirlamiyorum.

Bugun devam edenler yenilerden kite , uretim kismi , elektronik , modelcilik diyebilirim. Buna paramotoru eklemek istiyorum ama simdilik yetisemiyorum. Yas cokda gecmeden istiyorum aslinda , seneye en kotu kredi cekip girecek gibiyim.

Diğer Hobilerimiz

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler Soner Bey, çok başarılı bence. :bravo:

Paylaşım için teşekkürler. :thumbup:
Teşekkürler :)

Diğer Hobilerimiz

Cahit Kaş' Alıntı:
Evet kızım da meraklı. Bu fotoğraf biraz eski. Şimdi daha da büyüdü.
3x3x3 lük küp benim 25sn civarı vaktimi alıyor (ama bazen 40sn bile oluyor). Bunu kısaltmanın yöntemini biliyorum ama öncelikle bazı algoritmaları ezberlemek lazım. Yani süreyi azaltmak isterseniz mutlaka PLL-OLL denen algoritmaları ezbere bilmek lazım. Ve parmakların daha da hızlanması lazım. Yarışmalarda 5-6 sn gibi kısa sürelerde çözenler de var. 7x7x7 lik küpü ise 15-20 dk sürede çözebiliyorum.
Ben de vidyoları izledikçe kendimi aptal hissetmiştim. Sonra algoritma olayını öğrendikten sonra aptal değil de yetersiz hissediyorum.
Süpersiniz!

Diğer Hobilerimiz

Konuyu canlandıralım :)

Bu da benim diğer bir hobim. Bitkili hi-tech akvaryum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Diğer Hobilerimiz

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Akvaryum iyidir insanı dinlendirir bende bu kadar olmasa da bir zamanlar uğraşmıştım.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diğer Hobilerimiz

Süpermiş.

Diğer Hobilerimiz

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:

Gözümün hiç kesmediği zor bir hobi. :laugh: Ama biri yapınca izlemesi çok zevkli. ;D