DJI F450 KK 2.1 Kontrol Kartı Kurulumu

Özür dilerim TÜrker hocam göremedim linkini verirseniz makbule geçer

Aykut bey öncelikle merhaba. ben bu kk2.15 in minisini aldım ve zagi de kullanmak istiyorum ama mini de Kablolar nasıl bağlanır çözemedim bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmi siniz [emoji53]

uzm-bora' Alıntı:
Aykut bey öncelikle merhaba. ben bu kk2.15 in minisini aldım ve zagi de kullanmak istiyorum ama mini de Kablolar nasıl bağlanır çözemedim bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmi siniz [emoji53]

Selamlar,
Mini kartı kullanmadım fakat gördüğüm kadarı ile sol taraf esc bağlantıları sağ taraf yine motor bağlantıları şeklinde.
Bağlantı şeması mutlaka vardır nette.Bağlantı şeması varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Aykut Aşlı' Alıntı:
Selamlar,
Mini kartı kullanmadım fakat gördüğüm kadarı ile sol taraf esc bağlantıları sağ taraf yine motor bağlantıları şeklinde.
Bağlantı şeması mutlaka vardır nette.Bağlantı şeması varsa yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkür ederim ilginize

Selamlar abi ben 450 tipi quadcopter yapıyorum şuan yapım aşamasındayım da daha pek bir bilgim olmadan bec siz esc aldım bu esc de 3 yerine 2 tane pinlere bağlamak için kablo var ayrı olarak becli bir tane güc kontrol kartı aldım güc kontrol kartından çıkan 5V luk kabloyu kk2 kontrol kartında nereye bağlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim iyi uçuşlar :)

Furkan dülger' Alıntı:
Selamlar abi ben 450 tipi quadcopter yapıyorum şuan yapım aşamasındayım da daha pek bir bilgim olmadan bec siz esc aldım bu esc de 3 yerine 2 tane pinlere bağlamak için kablo var ayrı olarak becli bir tane güc kontrol kartı aldım güc kontrol kartından çıkan 5V luk kabloyu kk2 kontrol kartında nereye bağlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim iyi uçuşlar :)

Bir tane Y servo kablosu temin edip herhangi bir alıcı girişine o kablo ile hem BEC aracılığıyla güç, hem de alıcı aracılığıyla sinyal verebilirsin.

:saygilar:

Furkan dülger' Alıntı:

Furkan hoşgeldin, öncelikle şu iki konuyu okumanı öneririm:

Merhaba..
Bu konusu geçen kontrol kartından kk2 ilk defa kullandım herşey çok iyi güzel fakat havada aslı kalmıyor qadrocopter thro en hassasda bırakmak istedigimde joistic bir tık yukarı aldıgımda yukarıya çıkıyor qadro bir tık aşagı aldıgımda aşagıya iniyor qadro ilgili bazı videoları izledigimde qadrocopter havada aslı bırakıyorlar ve kumandayı ellerinden bırakıyorlar bu konuda nasıl ayar verebilirim teşekkürler..

Husnu Ustundag' Alıntı:
Merhaba..
Bu konusu geçen kontrol kartından kk2 ilk defa kullandım herşey çok iyi güzel fakat havada aslı kalmıyor qadrocopter thro en hassasda bırakmak istedigimde joistic bir tık yukarı aldıgımda yukarıya çıkıyor qadro bir tık aşagı aldıgımda aşagıya iniyor qadro ilgili bazı videoları izledigimde qadrocopter havada aslı bırakıyorlar ve kumandayı ellerinden bırakıyorlar bu konuda nasıl ayar verebilirim teşekkürler..
Hocam GPS siz kartlarda havada askıda kalamaxsın.

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar benim adım oğulcan temel aydindan katılıyorum benimde elimde f450 kendi topladığım drone var stabil bir uçuş için self level ayarlarını yaptım hersey çok güzel ama küçük bi dengesizlik var sebebini bulamadim

Öncelikle Selamun Aleyküm,
Adım Doğukan CAN Trabzon Of Solaklı Fen Lisesinde 3. sınıf okuyorum. 2 senedir drone larla ilgileniyorum. Ben de kk2 1.5 ve f450 ile bir drone topladım. Önce Self level kapalıyken sürüyordum sonradan self level olayını keşfettim. Sorunum şu self leveli açınca drone havada salıncak gibi sallanıyor yardım eder misiniz?