DJI Inspire'dan "Inspire" edilen Walkera Voyager 3

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
DJI Inspire modelinin ardından bu kez Walkera benzer bir modelle karşımızda. "Voyager 3" adını taşıyan bu model, DJI'ınkinden adeta "inspire" edilmiş :laugh:

Banggood boş durmamış, hemen eklemiş önsiparişe:

Bu da örnek bir görseli:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adamlar azcık yeni modelin sefasını sürselerdi keşke. Bu çinliler adamı delirtir. :lollol: :lol: :lol:

Bildiğim kadarıyla Walkera bu modeli DJI dan kopyalamadı. Modelin tanıtımını DJI daha önce yaptığı için bu kopya muamelesi görüyor. Walkera daha önceden tasarımına başlamıştı...

Orasını bilmiyordum ben de. Bu durumda, DJI'ın neden "Inspire" adını verdiği anlaşılmış oldu :lol:

Bir de Walkera marka olarak güven verse süper olacak :D (Belki helilerde üstün başarısı nedeniyle firmaya karşı çok ön yargılıyım, bilemedim :laugh: )

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir de Walkera marka olarak güven verse süper olacak :D (Belki helilerde üstün başarısı nedeniyle firmaya karşı çok ön yargılıyım, bilemedim :laugh: )

Multirotor konusunda Walkera başarılı değil Mehmet Abi. Yabancı forumlarda vs. hep "Walkera'dan uzak durun" deinliyor (not: başkasının yalancısıyım) :)

Isa Sarı' Alıntı:
Multirotor konusunda Walkera başarılı değil Mehmet Abi. Yabancı forumlarda vs. hep "Walkera'dan uzak durun" deinliyor (not: başkasının yalancısıyım) :)
Desene Walkera Helideki başarısını, Multirotor tarafında da aynen bozmadan devam ettirmiş :lollol: :lol: