DJI Naza m Lite --> Remzbi S-OSD

Buğra Bey Merhabalar;

OSD'yi nerden aldınız link göndermeniz mümkünmüdür? Birde bu OSD'yi Naza-M v2 ile kullanabilirmiyim? Özellikleri çok güzel ve ayrıntılı bayağı hoşuma gitti açıkcası :)

Ürünü buldum bu arada sizin OSD bumudur?

Omer Kose' Alıntı:
Buğra Bey Merhabalar;

OSD'yi nerden aldınız link göndermeniz mümkünmüdür? Birde bu OSD'yi Naza-M v2 ile kullanabilirmiyim? Özellikleri çok güzel ve ayrıntılı bayağı hoşuma gitti açıkcası :)

Ürünü buldum bu arada sizin OSD bumudur?

tabi naza v2 ile de çalışır ama eğer naza v2 niz var ise iosd mini almanızı öneririm, niye diye sorarsanız 55 dolar falan ödeyeceksiniz fazla kablo kalabalığınız olmayacak. sadece fazladan 19 dolar vereceksiniz, ama ben daha çok bilgi görmek istiyorum diyorsanız tabiki öneririm.
Eğer naza m lite ınız olsaydı pmu falan ekstra parça alacağınız için kesinlikle bu osd yi öneririm ama karar sizin.
Evet ben goodluckbuy.com dan aldım ama sizin verdiğiniz linkte goodluckbuy un aliexpress dükkanı, oradan da alabilirsnz aynı fiyat

Aradan baya bi zaman gecti yazinizi henuz okuma imkani buldum. Oncelikle oneriniz icin cok tesekkurler. Ben uzun zamandir bu sekilde bilgi veren uygun fiyatli bir osd ariyordum. Sizin yazinizi gorunce cok sevindim ve iste bu dedim. Naza V2 kullaniyorum fakat iosd'yi hic begenmiyorum. Herhangi bir kirim ve modelin kaybolmasi durumunda GPS konumunun gorulmesi, kalktiginiz yerdeki uzaklik ve diger ozelliklerler tam benim istedigim gibi. Varsin kablo kalabaligi olsun artik ona da gulun dikeni diyip gececegim mecburen :) Oneriniz icin tesekkur ediyorum. Fakat Remzbi S-OSD yi gormemi sagladiginiz icin ayrica tesekkurler :)

Bu ay fpv parçalarını alıyorum naza vs herşeyi aldım diğer ayda inş osd'yi alıcam :) mini osdye falan o kadar para vermeyi düşünmüyorum ayrıca o kadar detaylı değil