DJI Phantom - Batarya Seçim Tablosu

Selamlar.bu pillerdeki 25c 30c neyi farkettiriyor acaba.yüksek taksak bir sıkıntı olurmu.

engin koşar' Alıntı:
Selamlar.bu pillerdeki 25c 30c neyi farkettiriyor acaba.yüksek taksak bir sıkıntı olurmu.
Engin Bey, hos geldiniz diyeceğim ama diyemiyorum ne yazık ki. Cahit arkadaşımız aşağıdaki mesajında Tanışma ile ilgili olarak size bir hatırlatma yaptı ama siz bir selam vermek yerine, hedefe yönelik teknik sorulara devam ediyorsunuz ne yazık ki.

kusura bakmayın ben hatırlatma göremedim bir yerde görseydim tabikide tanışma bölümüne yazardım.keşke bunu bu şekilde söylemeseydiniz.

Engin koşar' Alıntı:
kusura bakmayın ben hatırlatma göremedim bir yerde görseydim tabikide tanışma bölümüne yazardım.keşke bunu bu şekilde söylemeseydiniz.
Rica ederim Engin Bey. Ama inanın son günlerde benzer durum o kadar çok yaşanıyor ki :-\ Sizin cevap verirken paylaşılan linki görmediğinizi değil de, görmezden geldinizi düşündüm. Yaşanan benzer olaylara bağlı doğal olarak oluşan ön yargı ile size yaklaştığım için siz de kusura bakmayın lütfen ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rica ederim Engin Bey. Ama inanın son günlerde benzer durum o kadar çok yaşanıyor ki :-\ Sizin cevap verirken paylaşılan linki görmediğinizi değil de, görmezden geldinizi düşündüm. Yaşanan benzer olaylara bağlı doğal olarak oluşan ön yargı ile size yaklaştığım için siz de kusura bakmayın lütfen ;)

Aslinda cok haklısınız kendi derdimden üstteki linki görmemişim hatta ileti yollamissiniz uye olurken ordada belirtmissiniz tanışma bölümünü tekrar afedersiniz

kısmetse bende yarın alıyorum inşallah yanında gopro hero3+ black edition ile beraber. gopro türkiye indirim yapmış phantom için 1135 tl fiyatla almak isteyen kaçırmasın bence.

Engin koşar' Alıntı:
kısmetse bende yarın alıyorum inşallah yanında gopro hero3+ black edition ile beraber. gopro türkiye indirim yapmış phantom için 1135 tl fiyatla almak isteyen kaçırmasın bence.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Engin Bey %p Indirim bilgilendirmesi için de teşekkürler, düşünen arkadaşlar için güzel bir fırsat :)

:saygilar: merhabalar ,bence kesinliklle iki pil geçen akşam tek pille uçuyorum,phantom birden sağırlaştı ve düşmeye başladı,otluk geniş bir alanda ve 40 metre kadar yüksekteydi,düştü eyvah dedim gitti,kırım raporu inanmazssınız tek pervane,başka bişey yok,pili kontrol ettiğimde pilin bozulduğunu anladım ,olacak şey değil ama oldu,o yüzden çift pil derim başka bişey demem,ya modeli kaybetseydik oda olabilirdi,o yüzden tek pil, gördüğünüz gibi kırıma sebep olabiliyor,çift pil derim ,başka bişey demem,,, :RCKolik:

adnan kaptan' Alıntı:
.........o yüzden çift pil derim başka bişey demem,ya modeli kaybetseydik oda olabilirdi,o yüzden tek pil, gördüğünüz gibi kırıma sebep olabiliyor,çift pil derim ,başka bişey demem,,, :RCKolik:
Yanlız Adnan Bey yeni modeldeki çift pil bu durumlarda yedek güç olarak devreye girmesi için değil de, uçuş süresini artırmak için dizayn edilmiştir.

Dolayısıyla sizin durumunuzda, çift pilli yapıda aynı şekilde bozulsa sonuç değişmez. Sizin bahsettiğiniz yapının olması için ESC Redundant - Yedekli bir çift pil girişi olmalı ve birisi arıza yapınca otomatik olarak devreye girmeli. Bilmem net olarak açıklayabildim mi ;)

Bu arada ucuz atlattığınız kırım için de tekrar geçmiş olsun, allah benzerini bir daha yaşatmasın inşallah %p