Djı Phantom Ürün Inceleme

roland200

RC Helikopter Sevdalısı
Geçenlerde nette gördüğüm Türkçe hazırlanmış, "DJI Phantom" inceleme videosunu, başka Hüseyin hocam olmak üzere, faydalı olur düşüncesi ile sizlerle paylaşmak istedim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmet kardeşim sağol varol :thumbup:

Delikopter' Alıntı:
Ahmet kardeşim sağol varol :thumbup:

ne demek hocam yardımcı olabildiysem faydasını gördüysen ne mutlu bana. :)p

Son zamanların en popüler ürünlerinden olan "DJI Phantom" ile ilgili güzel bir paylaşım olmuş Ahmet, eline sağlık :thumbup:

Video biraz uzun olduğu için hepsini izleyemedim ama akşam, çay eşliğinde izleyeceğim inşallah ;) Şahsen merak ettiğim ve ara ara "beni de al" diye göz kırpan bir ürün :laugh:

benimde aklıma ve kanıma girmedi değil aslında.ama bu makine beni aşar mehmet abi. belki ilerde inşallah. :)
ama olan arkadaşların bununla çektiği resim ve videolarla ve buraya yaptıkları paylaşımlarla idare edecem artık. :saygilar:

Teknoseyir.com benim ilk açılışından beri yakından takip ettiğim, hemen hemen her videolarını izlediğim bir teknoloji sitesi. Hatta Murat Bey var sitede. Benden bir manuel lens almıştı. Video çekimlerinde kullanıyorlardı.

RC-Hobi bölümü yetersiz olmakla beraber farklı hobilerle ilgili çok keyifli videolarla dolu. Biraz reklam yapmak gibi oldu ama çok severim kendilerini.

:saygilar: bence en mantıklı en yararlı video bu ,o yüzden bende aldım ya,iyiki almışım %p :RCKolik: