[Duyuru]: Eski Satış İlanlarının Temizlenmesi Hakkında

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Her ne kadar satışı tamamlanan veya iptal edilen Satış Ilanlarını ARŞİVE taşıyor olsak da, ilan sahibinin haber vermeyi unuttuğu ilanlar güncelmiş gibi kalmaya devam edebiliyor.

Hatta o kadar ki bazıları sırf satış ilanını arama motorlarında gördüğü için üye olup, 1 yıldan daha eski bir ilanı "Hala Güncel mi ?" diye mesaj yazıyor :laugh:

Bu nedenle 6 aydan daha eski güncellenmemiş tüm ilanlar bugünden itibaren KİLİTLENIP, ARŞİVE taşınacaktır.

Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz :saygilar:

RCKOLIK Yönetimi

:thumbup: :RCKolik:

Mehmet bey çok iyi düşünmüşsünüz, aslında işi biten ilanları, ilan sahipleri kilitlese, arşivlemesi de daha kolay ve hızlı olacak kanımca. :RCKolik:

Bakarsan bağ olur :D

Yönetim iyi çalışıyor o konuda bence Levent abi, anında kilitleniyor. İlan sahipleri eski ilanları atıl durumda unutmasalar yetecek.

Kendimiz kilitleme HT gibi forumlarda, moderasyonun aktif çalışmadığı/çalışamadığı yerlerde kullanışlı oluyor.

Bu arada konularımızı kilitleyebileceğimizi fark ettim demin. İlk mesajı değiştir diyerek, alttaki bu konuyu kilitle seçeneğini seçersek konu kilitleniyor arkadaşlar. Her şeyi devletten beklemeyelim ;D Ben 4-5 tane ilanımı kilitledim. :halay:

Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:

Emre'nin de belirtiği üzere kullanıcıların kendi konularını KILITLEME yetkisi var. Sağolsun çoğu aktif üyemiz bu konuda çok hassas ve mümkün olduğunca son durum hakkında bilgilendirme yapıyorlar %p

Burada sorun olan kısım "Açılan ve Unutulan" ilanlar :D Artık belli aralıkla yönetim olarak bizler bu kısımları el atacağız ;)

Zannetmiyorum ama, ben de bir göz atayım bakayım. :-\

Arkadaşlar konuyu güncelliyorum. Satılık model ve yedek parça-elektronik bölümlerimizden, 6 aydan daha eski ilanları bildiğiniz gibi arşive kaldırıyoruz. Bu arada satışı tamamlanmış bir ilanınız varsa, satmaktan vazgeçtiğiniz veya tamamen unuttuğunuz bir ilanınız varsa, lütfen bir gözden geçirin, arşive kaldıralım. Forumumuzu düzenli tutmak adına göstermiş olduğunuz özene çok teşekkür ederiz :)