[Duyuru]: Hosting Server Tasinma Bitti :)

Yeni Server Hayırlı uğurlu olsun.

Oooo, süper süratli. %p Hayırlı uğurlu olsun. :saygilar: :RCKolik:

Rasim Öztürk' Alıntı:
.. Mesajlarda kullanıcılar etiketlenebilse, donanımhaber tarzı onlara bildirim gidebilse, bildirim ayarı açılıp kapatılabilse falan güzel olurdu.
Zamanında bu özellikli modu görmüştüm bir yerlerde. Ama kendim hiç kullanmadım için kurmak aklıma o sıra gelmedi. Bakalım yeniden bulabilecek miyim o script ti Rasim ;)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Sümer abinin gönderdiği resimler görünmüyor,daha doğrusu veri kaybına uğramış gibi görünüyor. Sümer abi genelde resimleri forumun serverine yüklerdi,
Bağlı doküman ve avatarlardaki sorun az önce çözüldü. Kontrollerde bir sıkıntı kalmadı gibi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Az önce avatarımı ve imzamı güncelledim ,avatar yine kaybolmuş...En iyisi birkaç gün bekleyim , forum yerine oturup alışana kadar sabretmek gerek.....
Avatar üzerinde biz çalışma yaparken üzerine yazdık herhalde. Şu an tüm avatarlar normale döndü Hakan'ım ;)

Tapatalk da gayet hızlı bir şekilde bariz fark var eskisine göre :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E hadi hayırlı olsun! İlk bakışta ben bir sorun göremedim. Eski sistemden farkı yok gibi, yani hız dışında. Galiba her şey tamam! Elinize sağlık!

Omer Erkan' Alıntı:
E hadi hayırlı olsun! İlk bakışta ben bir sorun göremedim. Eski sistemden farkı yok gibi, yani hız dışında. Galiba her şey tamam! Elinize sağlık!
Ara ara bazen yine yavaşlıyor ama arkada halen bazı dosyaları yeniden kopyalıyoruz. Çalışmalar henüz bitmedi. Inşallah hız olayı bu sefer kesin olarak çözülmüş olur :thumbup:

Hayırlı olsun herkese :RCKolik:
Şimdi gelir şimdi gelecek diye diye tamamlandı valla :laugh: :saygilar:
Bir de bu taşınma işi başlayacağından beri cepten hiç bir resim ve video bağlantısını göremiyorum Mehmet abi ???
Eklenti desteklenmiyor diye bi ibare var sürekli. Hala da devam ediyor

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Hayırlı olsun herkese :RCKolik:
Şimdi gelir şimdi gelecek diye diye tamamlandı valla :laugh: :saygilar:
Bir de bu taşınma işi başlayacağından beri cepten hiç bir resim ve video bağlantısını göremiyorum Mehmet abi ???
Eklenti desteklenmiyor diye bi ibare var sürekli. Hala da devam ediyor
Teşekkürker İbrahim. Cepten derken Tapatalk diyorsun değil mi ? Az önce Kagan şu yeni konusuna baktım Tapatalk'dan. Resim de video bende düzgün çalışıyor ??

Arkadaşlar,

Tüm AVATAR, Bağlı Dokuman ve Resim sorunları çözümlendi diye düşünüyoruz.

Lütfen özellikle Avatar resim konusunda sorun yaşana arkadaşlar, öncelikle WEB Tarayıcıların Cerezlerini temizlesin :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Teşekkürker İbrahim. Cepten derken Tapatalk diyorsun değil mi ? Az önce Kagan şu yeni konusuna baktım Tapatalk'dan. Resim de video bende düzgün çalışıyor ??

Tapatalk kullanmıyorum Mehmet abi.
Chrome yada Explorer ama genelde chrome.
Kağanın paylaşımında sorun yok bende görebiliyorum.
Mesela Rasimin mikado team konusunda Rasimin görsel ve video paylaşımlarını eskiden görebilmeme rağmen şu an görünmüyor.

Şu konudaki ilk mesajın abi mesela birinci ve son resimler dediğim gibi eklenti desteklenmiyor diyo ama diğerlerinde sıkıntı yok.
Enteresan bi durum çözemedim

Kağanın paylaşımında sorun yok bende görebiliyorum.
Mesela Rasimin mikado team konusunda Rasimin görsel ve video paylaşımlarını eskiden görebilmeme rağmen şu an görünmüyor.

Şu konudaki ilk mesajın abi mesela birinci ve son resimler dediğim gibi eklenti desteklenmiyor diyo ama diğerlerinde sıkıntı yok.
Enteresan bi durum çözemedim

İbrahim bende görünüyor, senin browserda bir problem olabilir mi? Mesela bilgisayarında internet explorer vardır, yada tam tersi ie kullanıyorsan chrome ile deneyebilir misin?

.....Enteresan bi durum çözemedim
Aynısı geçenlerde Cahit hocam da söyledi. Bu sorun zannedersem Chrome bir güncellemesi sonrası ortaya çıkmış. Özetle forumla ilgili bir durum ne yazık ki.

Bu durumda çözüm Tapatalk. Cep için zaten en hızlı ve pratik çözüm bu yazılım. Alışınca insan bırakımıyor zaten :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
İbrahim bende görünüyor, senin browserda bir problem olabilir mi? Mesela bilgisayarında internet explorer vardır, yada tam tersi ie kullanıyorsan chrome ile deneyebilir misin?
Bilgisayarda sıkıntı yok.
Sıkıntı cepten girdiğimde Kağanım.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynısı geçenlerde Cahit hocam da söyledi. Bu sorun zannedersem Chrome bir güncellemesi sonrası ortaya çıkmış. Özetle forumla ilgili bir durum ne yazık ki.

Bu durumda çözüm Tapatalk. Cep için zaten en hızlı ve pratik çözüm bu yazılım. Alışınca insan bırakımıyor zaten :)

Entresan bir gelişme resimlerde sıkıntı kalmadı şimdi videolarda aynı dediğim olayı yaşıyorum :rolleyes: