[Duyuru]: İHA Kayıt Sistemi Geçici Olarak Devre Dışı

Bilgilerim kısmında dogum tarihi doğru olan var mı?

Benim d tarihi dogru da, tel no yanlisti, duzelttim. Ama su nedir?? :lollol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre Kaman' Alıntı:
Benim d tarihi dogru da, tel no yanlisti, duzelttim. Ama su nedir?? :lollol: :lol:

:lol: :lol: o ne öyle

Benim doğum tarihi yanlis duzeltmeye çalıştığım zaman mernis sisteminde dogrulanmadi hatasi veriyor

Emre Kaman' Alıntı:
Emin olmak için PC'den baktım yeniden :D Bende öyle bir şey yok, sana özel bir şey olmasın :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Emin olmak için PC'den baktım yeniden :D Bende öyle bir şey yok, sana özel bir şey olmasın :laugh: ;D

Ahaha [emoji16] beni cok seviyorlar [emoji23]

Mobil temada sanirim yanlislik abi. Iphone'da bu sekilde goruluyor [emoji16]

Emre Kaman' Alıntı:
Ahaha [emoji16] beni cok seviyorlar [emoji23]

Mobil temada sanirim yanlislik abi. Iphone'da bu sekilde goruluyor [emoji16]
Yani ne görmek istiyorsan o mu çıkıyor[emoji16] [emoji16]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vesikalık resmim vardı, şimdi sadece pilot numaram görünüyor. Sizin de öyle mi ?

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Vesikalık resmim vardı, şimdi sadece pilot numaram görünüyor. Sizin de öyle mi ?
Bende de öyle abi. Resmimi göremedim bi yerde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha önceden iha numarası yapıştırıyorduk şimdi iha ya özel kare kod veriyor, onu yapıştırabilirsiniz diyor.

Daha önce hurdaya ayırma işleminde kırım fotoğrafı vs. istiyordu. Şuan benden herhangi bir fotoğraf istemeden direkt hurdaya ayırdı iha mı :-\

Az önce söyle bir mail aldım. Henüz kontrol etmemişseniz hesabınızı bir kontrol etmekte fayda var arkadaslar.

---------------------------

Sayın İHA Kayıt Sistemi Kullanıcısı;

Bilindiği üzere İHA Kayıt Sistemi teknik bir arızadan dolayı 02.05.2017 tarihine kadar kullanılamamıştır. Yenilenen İnsansız Hava Aracı Kayıt sistemi 02.05.2017 tarihinde kullanıma açılmıştır.

Bir önceki sistemde kayıtlı kullanıcılar yeni sisteme aktarılırken MERNİS sorgusuna tabi tutulmuşlardır. TC kimlik numarası, ad ve soyad bilgileri eşleşmeyen kullanıcılar sisteme giriş yapamayacaklardır. Bu kullanıcıların sisteme girebilmeleri için ad – soyad bilgilerini düzenlemeleri istenecektir. TC kimlik numaralarıyla sisteme giriş yapamayanların bireysel ve/veya ticari olarak sisteme kayıt yaptırmaları ve araç kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir.

01 Ağustos 2017 tarihi itibariyle eşleşmeyen kayıtlar sistemden silinecektir.

İyi uçuşlar dileriz.

İHA KAYIT SİSTEMİ
SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet güzel söylemişsin ancak ben sisteme giremeyince yeniden kayıt yapayım dedim ve kayıt sonucunda bu kullanıcı zaten kayıtlarda mevcut diyor.Sonra ben sisteme girmek istiyorum ama kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor???

Bana böyle bir mail gelmedi. Ama hesabımı kontrol ettim. Önce giremedim, bilgiler yanlış dedi. Sonra yeni şifre isteyip, giriş yaptım. İHA bilgilerim yerinde, ancak pilot olarak benim koyduğum kendi resmim yerine, phantom uçuran bir arkadaşın resmi var. Kişisel bilgilerimden değiştireyim dedim, ama seçenek yok. Ya da ben bulamadım. Herkese aynı resmi mi koydular acaba? Girebilen birileri bir kontrol edebilir mi onlarda durum ne?

Ömer abi bende şimdi sisteme giriş yapabildim.Bendede aynı resim var. :eek:f:

Hımm, insanı zorla günaha sokacaklar, pardon drone'cu yapacaklar!...

Omer Erkan' Alıntı:
Hımm, insanı zorla günaha sokacaklar, pardon drone'cu yapacaklar!...

bende fantomcu olmuşum q:

Bu kişi fotosu değil de sayfanın arka plan fotosu abi :)