[Duyuru]: RCKOLIK 4 Yaşında

Herkesin emeğine sağlık.. Nice senelere...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taksimetre dönmeye başladımı, durmak bilmiyor!... Zaman su gibi geçiyor!... Bu forumun her tür yükünü taşıyan Mehmet ve Türker'e de ayrıca teşekkürler. Nice 4 yıllara...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Bu :RCKolik: ailesinde 40 yıl sonra uçakcı olacağım... :hoppa: :lollol: :lollol:

Mordo bey, üzülme! Bence o kadar sürmez.

Forumu ayakta tutan yöneticiler ve değerli üyeleridir. Forumda katkısı olan olmayan tüm üyelere ve başta değerli yöneticilere nice huzur dolu forumlar dilerim.

Nice yıllara :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vay vay nice yeni yıllara...

Ben bu forumu bulana kadar rc hevesim hep kursağımdaydı. Çünkü oyuncaklar yetmiyordu ama nasıl bişey alabilirim, nelere dikkat etmek lazım, olası sorunlar nasıl çözülecek diye düşünüp dururdum. Hiçbir yerden doğru dürüst bilgi bulamayınca da bir müddet daha rafa kalktı rc işlerim. Sonra Youtube'dan v922 ile ilgili Türkçe bir videoya denk geldim, ordan linke tıkladım, ordan da bu okyanusa tüpsüz dalmış oldum. Sonrası v911, v922, cx10, v931. Bu forumu görmeseydim hala oyuncaklarla uğraşacaktım belki de. Bu forum gerek yöneticileri gerek üyeleri olsun hakikaten kaliteli bir yer. Lakin bu işlere başlayan birinin cüzdanına sağlam bir kilit takması şart, zira kullanmaktan çok alışveriş zevki ağır basınca cüzdan tutuşuyor.

Nice senelere...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi