[Duyuru]: RCKolik Forum Platformu Değişimi

Öncelikle büyük bir cesaret! Helal olsun. Ama bu ekibin altından kalkamayacağı bir şey olamaz. Hayret, heyecan ve gıpta ile izliyorum. Ellerinize sağlık.

Mehmet kardeşimin , aylardır bu taşınma işi için ne kadar büyük bir emek ve zahmete katlandığını birebir ben de biliyorum ve ne kadar teşekkür de etsem , duygularımın yetersiz kaldığını düşünüyorum.
Yeni sistemi deneme şansım oldu , çok büyük ve güzel gelişmeler var , en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çok kullanışlı bir forum olacak inşallah. :bravo:
Rckolik ailesine yakışan, bu güzel forumu daha uzun yıllar hep böyle kardeşlik ve samimi duygularla kullanmak dileklerimle.. :RCKolik:
Çok teşekkür ederim aziz dostum Mehmet Küçüksarı ve çok teşekkür ederim büyük Rckolik ailesi :bravo: :halay: :RCKolik:

Keşke ip board geçiş yapsanız. Daha basit bir arayüz ve daha kolay okunur.

Emeği geçen, başta Mehmet abi olmak üzere herkese çok teşekkürler, cidden büyük emek var ortada, hem yönetim hemde bu tarz bir değişikliğe gidilip çalışılması kolay değil, ayakta alkışlıyorum. :D :bravo: :bravo: :saygilar: :RCKolik: :RCKolik:

Forumdan yakalamayı başardığınız ortam ve emekleriniz için bu hobiden keyif alan biri olarak sonsuz teşekkürler. Geçiş işlemi için verilen emek miktarını bilmiyor olsamda tahmin edebiliyorum. Emeğinize sağlık ve sonsuz teşekkürler. RcKolik gerçekten bu alanda üyesi olmaktan gurur duyduğum büyük bir marka. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık demo erişimini heyecanla bekliyorum %p

Yeniliği bahar temizliklerine benzetirim hep, temizlik yapılır bazı alışık olduğumuz şeylerin yeri değişir belki ufak birşeyler kaybolur,. Yorulur insan ama sonunda yaz ayında mis gibi olur şey. Bu büyük emek ve uğraş için ellerinize sağlık, gerçekten gerekliydi.

A8i-Q2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar %p İlk videoda bahsetmeye çalıştığımız üzere bu değişiklik zorunlu nedenler ile yapılıyor.

İnşallah yeni sonuçtan hepimiz mutlu kalırız :thumbup:

CanDemir' Alıntı:
Keşke ip board geçiş yapsanız. Daha basit bir arayüz ve daha kolay okunur.
Candemir IP Board bu işin en tepesinde olan forum platformu, orası kesin. Ama nedendir bilinmez Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ve desteği olan bir platform değil ne yazık ki.

Bu nedenle biz de IP Board'dan çok da eksiği olmayan Xenforo platforumu tercih ettik. Eminin siz de görünce bize hak vereceksiniz ;)

Elinize emeğinize sağlık Mehmet abi, tek kelimeyle harika olmuş. Dün tesadüfen keşfettim ben de, hatta şaşırdım neler oluyor diye :) Tüm RcKolik ailesine hayırlı olması dileğiyle :saygilar:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emeğinize sağlık Mehmet abi, yenilik güzeldir :)
Şimdiden hepimize hayırlı olsun :RCKolik:

Hayırlı olsun forum ailesi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar kolay işler değil. Mehmet bu forumu ilk kurduğu zaman bu günlere gelebileceğini hiç düşünmemiştim. Şimdi çok daha ileriye götüreceğinden kuşkum yok! Elbette geçiş esnasında bazı sorunlar olacak. Ama ailecek üstesinden geleceğiz. Eline, emeğine sağlık Mehmet kardeşim!.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar %p İlk videoda bahsetmeye çalıştığımız üzere bu değişiklik zorunlu nedenler ile yapılıyor.

İnşallah yeni sonuçtan hepimiz mutlu kalırız :thumbup:
Candemir IP Board bu işin en tepesinde olan forum platformu, orası kesin. Ama nedendir bilinmez Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ve desteği olan bir platform değil ne yazık ki.

Bu nedenle biz de IP Board'dan çok da eksiği olmayan Xenforo platforumu tercih ettik. Eminin siz de görünce bize hak vereceksiniz ;)

Bir oyun platformunda yıllarca adminlik yaptım. Yönetici paneli çok güzeldi. Zaten azda olsa anlıyorum forum ftp kurma vs. Ayrıca logo'larıda her forumun ona göre falan yapıyordum. Quad formunda onabenzer bır logo ps den yapılıp koymak gibi. Çok zaman alırdı ama o zamanda oyun çok tutulan bir oyundu. Smf'de hep bir açık var sıkıntılı bir forum. Sonuç olarak siz karar veriyorsunuz hatta belli bir miktar ücrette ödeyeceksiniz sanırım. Ama forumun mavi beyaz gri tonları güzelldir. Ben çok tema kullandım inanın diğerleri göz yormaktan başka bir işe yaramıyor. Bu forum gibi son mesaj kısmını gene aktif edin. Son konuları oradan takip ediyoruz. İsterseniz mini bir chat kısmı da koyabilirsiniz. İsteyen girip online olup konuşabilir fikir sunabilir. Oyun platformuda değil küfür için anti chat sistemi gerekmez. Ben bir kaç tavsiye verebilirim ileri ki zamanlarda. Şimdilik forumu taşıyorsunuz sanırım başka bir domain adı altında sonra tek seferde alan adı ile halledeceksiniz sanırım. En azından daha az sorun yaşarsınız. Ayrıca forumda online olmayan insanların bizim üye isimlerimizi vb bilgilerimizi görmesi ve ya internetten arattığınızda çıkması hiç sevmediğim bir özelliktir. Gene de arada değişiklik güzeldir. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa özelden yazabilirsiniz.

Koyu renk tonları ogame zamanında severdim, konsepte uyuyordu. Uzay, evrenler, vs.. Karanlık olması daha hoş duruyordu... Daha sonradan hiçbir forumda karanlık tonu sevemedim ama... Bizim için bence beyaz, açık gri, açık mavi gibi tonlar ve erişim linklerinin olduğu alanların siyah bantlı olması falan gayet göze hoş geliyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Forumun bu geçişle beraber daha iyi olacağından hiç şüphem yok başta Mehmet abi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni forum ortamımız hayırlı olsun, yenilik iyidir.

Emeği geçenlerin de eline sağlık.

Not: tapatalk uyumu ve son güncel konular eskisi gibi görünecek mi?

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi