[Duyuru]: RCKOLIK ve Rasim Fast-Lad Facebook Grubunda

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bazı şeyler vardır, insana gerçekten çok yakışır. Diğer insanlara göre 1 tık daha güzel taşırlar bu yaptıklarını %p
Bunlardan birisi de Rasim kardeşimiz :halay: Ürün tantımı ve Kutu açılımı konularında gerçekten çok başarılı ve bir o kadar da mütevazi. O kadar ki Fast-Lad Facebook grubunda LINK olarak konusu paylaşılıyor ama kendisi bunu bizlerle paylaşmıyor :)

Tebrikler Rasim, tebrikler :RCKolik:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10154281384295761&id=23372280760

One for our Turkish customers, A great detailed Build thread on the MSH Protos 380 by Rasim, Or if you can't read Turkish then there's lots of very good pictures ..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi çok teşekkür ederim :)

Paylaşım bana da sürpriz oldu tamamen... Protos 380 duyurusu yapıldıktan sonra Andy ile mailleştik, ne zaman önsiparişe başlayacaklarını sordum. Başladığı zaman haber vereceğini söyledi. Saolsun kendisi de çok ilgilendi süreçle, önsipariş başlayınca bizzat mail de attı. Siparişi verdim beklemeye başladım. O ara karşılıklı maillerde modelden bahsettim biraz, helifreakte de gelişmeleri takipteydim çünkü... O da beğenmişti bayağı...

Geçenlerde de protos max ile ilgili sanırım bir iki soru sormuştum. O ara konu linkimi paylaştım mailde, metin kısımlarını türkçe olsa da bolca foto vardı adım adım. Modele biraz daha yakından bakmak ister belki diye... Facebook sayfasında paylaşılmış, sonradan öğrendim, mutlu oldum :)

Metin kısımlarını ingilizceye çevirip yayınlayacağım. Helifreakte de paylaşırım belki...

Ne güzel birşey, tebrik ederim Rasim. :bravo: :bravo:

Bravo Rasim :bravo: :bravo:

Tebrikler Rasim [emoji122]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrikler Rasim. :bravo:

Kardeşim tebrikler, gerçekten sana çok yakışıyor bu işler :saygilar:

Tebrikler rasim %p

Rasim bey tebrikler %p

Tebrikler. :bravo:

Tebrikler Rasim abi. Keşke uçakci olsaydınız detaylı uçak incelemesi görürdük, heli konularından faydalanamıyorum :D