[Duyuru]: Youtube Videoları İzleme Problemi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
18.08.2016 GUNCELLEME
Henüz Youtube'dan Resmi bir duyuru gelmedi ama SORUN ÇÖZÜLMÜŞ gözüküyor. :thumbup:

-------------------------------------------------------------------------

11.08.2016 tarihi itibariyle mesaj içinde paylaşılmış YOUTUBE kodları çalışmamaya ve dolayısıyla videolarda izleme problemi yaşanmaya başladı.

Bu durum sadece bize özel olmayıp, benzer kodları kullanan diğer forumları da etkilemiştir. Örnek "helifreak"

Büyük ihtimal YOUTUBE tarafında bir güncelleme veya revizyon söz konusu :rolleyes: Fakat şu aşamada ne yazık ki detaylı bir bilgi henüz elimizde yok.

Konu takibimizde olup, sorun çözülünceye kadar youtube video linklerini direkt olarak paylaşmanızı rica ederiz

Örnek : https://www.youtube.com/watch?v=v-5HxF0h2KM

NOT: FIREFOX Windows 10'da sorunsuz şekilde videoları gösteriyor :thumbup: Sorun çözümleninceye kadar FIREFOX kullanmanızı tavsiye edeceğiz :)

NOT: Şu aşamada eski paylaşılan videolar bir tek TAPATALK IOS üzerinden sorunsuz çalışabilmektedir. TAPATALK Android versiyonunda da ne yazık ki sıkıntı yaşanmaktadır.

Konu YOUTUBE Forumunda paylasilmis, bakalim ne cevap gelecek :thumbup:

https://productforums.google.com/forum/m/#!topic/youtube/1vxJ7eHZeRY

Bu arada ben henuz denemedim ama FIREFOX web tarayicisinda videolarin hala sorunsuz calistigini soyleyenler olmus :rolleyes:

Ben androidde chrome kullanıyorum. Bir sorunla karşılaşmadım.

Az önce PC test etme imkanım oldu. FIREFOX Windows 10'da sorunsuz şekilde videoları gösteriyor :thumbup:

Sorun çözümleninceye kadar FIREFOX kullanmanızı tavsiye edeceğiz :)

Biz chrome'a devam :D Video da izlemeyiveririz bu süreçte... Günde on tane de izlemiyordum zaten, büyük bi eksiklik oluşturmayacak :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Biz chrome'a devam :D Video da izlemeyiveririz bu süreçte... Günde on tane de izlemiyordum zaten, büyük bi eksiklik oluşturmayacak :)
Bir FIREFOX kuruver be Rasimcim, o kadar da zor değil ki ;D ;D

Bütün kişiselleştirmeler, şifreler, otomatik form doldurmalar, alışkanlıklar :rolleyes: Bilemedim :D

Zaten android'de chrome'da görünüyor videolar... Başımız çok sıkışırsa telefondan yardım alırız :saygilar:

(Not: helifreakte de bu siyah ekran olayı olmuştu bir süre önce ama şu anda orda bir sıkıntı görünmüyor. Pc'de, chrome'da..)

Rasim Öztürk' Alıntı:
(Not: helifreakte de bu siyah ekran olayı olmuştu bir süre önce ama şu anda orda bir sıkıntı görünmüyor. Pc'de, chrome'da..)
Az önce kontrol ettim, benim PC'de Chrome sorunu Helifreak tarafında hala devam ediyor ama ?? Şu video bence siyah kutu olarak gözüküyor ...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Az önce kontrol ettim, benim PC'de Chrome sorunu Helifreak tarafında hala devam ediyor ama ?? Şu video bence siyah kutu olarak gözüküyor ...

Ben bazı başlıklarda doğrudan video görünce düzeldi zannetmiştim abi, haklısın siyah devam ediyor. Direkt olarak url paylaşanların da önizlemesi video şeklinde oluyor. Güzel bir özellik url den doğrudan video paylaşılabilmesi, youtube ikonunu tamamen devre dışına çıkarıyor...

Örnek;

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben bazı başlıklarda doğrudan video görünce düzeldi zannetmiştim abi, haklısın siyah devam ediyor. Direkt olarak url paylaşanların da önizlemesi video şeklinde oluyor. Güzel bir özellik url den doğrudan video paylaşılabilmesi, youtube ikonunu tamamen devre dışına çıkarıyor...

Örnek;
Problem bir düzelsin Benzer URL modunu ben de ilave edeceğim bizim sisteme ;)

:saygilar: Sıkıntı yok olay düzelir ,ben crome devam , :-\

Henüz Youtube'dan Resmi bir duyuru gelmedi ama SORUN ÇÖZÜLMÜŞ gözüküyor. :thumbup:

İyi ki Firefox kurmamışım ;D Sakin kalıp beklemek en güzeli...

Hayır kavga çıkıyor sonra... Onu açıyorum, birincil tarayıcı ben olayım mı... Tamam diyorsun sen ol... Sonra ötekini açıyorum birincil tarayıcı ben olayım ne olur... Şifreleri, sık kullanılanları da içe aktar vs... :D