DX 7 AÇILMIYOR

DX 7 AÇILMIYOR

Son durum nedir İsmail bey ?? Resim de paylaşmadınız :rolleyes:

DX 7 AÇILMIYOR

Mehmet bey resim paylaşımını anlayamadım bi örnek varmı yoksa resimler hazır.

DX 7 AÇILMIYOR

ismail şencan' Alıntı:
Mehmet bey resim paylaşımını anlayamadım bi örnek varmı yoksa resimler hazır.
Mevcut ve yeni pilin bağlantılarına ait resim demek istemiştim. Aslında sorum şu : Kumanda en son ne durumda, çalışıyor mu, çalışmıyor mu ??

DX 7 AÇILMIYOR

Mehmet bey kusura bakmayın tam anlatamadım galiba yani resimler hazır fakat resimleri ekleyemiyorum siteye. Kumandaya hiçbirşey yapmadım herhalde yeni bi kumanda alacağım çünkü çok soğudum bu kumandadan ihtiyacı olan ve yapabilecek bi arkadaşa ücretsiz verebilirim.

DX 7 AÇILMIYOR

İsmail Bey aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. ;)

Yapmayın gayet güzel bir kumandadır DX7. :(
Benim elektronik bilgim yetmez fakat arkadaşlarımızın daha önceki mesajlarında kumanda içerisindeki sigortanın aktif olması halinde bu sigortanın değişimi ile sorun aşılabilir diye düşünüyorum. Bence bunu araştırmak lazım.

DX 7 AÇILMIYOR

ismail şencan' Alıntı:
Mehmet bey kusura bakmayın tam anlatamadım galiba yani resimler hazır fakat resimleri ekleyemiyorum siteye. Kumandaya hiçbirşey yapmadım herhalde yeni bi kumanda alacağım çünkü çok soğudum bu kumandadan ihtiyacı olan ve yapabilecek bi arkadaşa ücretsiz verebilirim.
Bu kumandayı nereden ve kimden aldığınızı bana özelden mesaj ile bildirir misiniz lutfen.

DX 7 AÇILMIYOR

Beb de ikinci el kumanda aldım yakın zamanda. Şimdi Türker Bey'in beni alacağım kişi konusunda uyarmasında ne kadar haklı olduğunu görüyorum. Şükür ki tanınan birinden almışım. Yoksa hobiden soğuyabilirdim. İnşallah sorununuz çözülür.