Dx7s kumanda güncellemesi yapamıyorum

sedriq

Uye
Kumandamın güncellemesini site üzerinden yapmak istediğimde seri numaranın daha önceden kayıt olduğunu sorunuyla karşılaşıyorum ürünü satın aldığım kişi kayıt etmiş ama kendisinede ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Benzer sıkıntıyı daha once duymuştum. Bence tek çözüm spektrum mail atıp, kumanda resmi ile beraber durumu açıklamak. Büyük ihtimal onlar size yardımcı olacaktır :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

merhaba aynı kumandayı kullanıyorum, son güncellemeyi çekmiştim, site her kumandaya ayrı bir dosya vermiyordur sanırım yada kurulum sırasında kayıtlı olan kumandanın seri numarasını sorgulama yaptığını zannetmiyorum e-mail adresinizi verirseniz müsait bir anda son sürümü size göndereyim. Bu arada neden güncelleme yapmak istiyorsunuz çokmu eski sürümü var yada kumanda da bir sorunmu var? helifreak de güncelleme den sonra sinyal kopmaları sorunu bildirildiğini okuduğumdan yapmak dan vazgeçtim bir ihtiyaç da olmadı açıkcası ilk değerli kumanda heyecanı ile güncelleyim demiştim :)

kadir kocaman' Alıntı:
merhaba aynı kumandayı kullanıyorum, son güncellemeyi çekmiştim, site her kumandaya ayrı bir dosya vermiyordur sanırım yada kurulum sırasında kayıtlı olan kumandanın seri numarasını sorgulama yaptığını zannetmiyorum e-mail adresinizi verirseniz müsait bir anda son sürümü size göndereyim. .......
Nereden duydum hatırlamıyorum ama ne yazık ki güncelleme dosyası kumandaya özel diye biliyorum. Yani sizin dosyayı başka kumanda kabul etmeyecektir :embarras:
%100 emin değilim ama deneyip, bizlerle paylaşırsanız, biz de emin olmuş oluruz %p

sedriq' Alıntı:
Kumandamın güncellemesini site üzerinden yapmak istediğimde seri numaranın daha önceden kayıt olduğunu sorunuyla karşılaşıyorum ürünü satın aldığım kişi kayıt etmiş ama kendisinede ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
Serkan Bey Spektrum'la iletişime geçerek kullanıcı hesabınızın sıfırlanması gerekiyor. Bunun içinde Spektrum sizden ürünün faturasını isteyecek. Eğer faturası yoksa işlem yapmıyorlar malesef. :'(
( Bu sorunu yakın zaman önce birebir yaşayan Muhammet Kuvvet arkadaşımızdan edindiğim bilgilerdir. )

Bir kötü haberde malesef güncelleme dosyası seri numara ile eşleştirilmiş yazılımsal olarak. Başka bir kumandaya kurulamıyor. Kadir Bey'in yöntemi de çalışmaz malesef. :(

Kumandanın faturası yok malesef ama aman aman güncelleme yapmamda gerekmiyor böyle dursun ozaman ;) yapacak birşey yok.