Egede buluşalım ...

Ynt: Ynt: Egede buluşalım ...

Berkay35' Alıntı:
Yok heli meli ucak mucak satiyom herseyi [emoji1]
Modelci kolay yetişmiyor Berkay, ekonomik durum düzelince yine uçuşlar başlamalı bence. ;)

Ynt: Ynt: Ynt: Egede buluşalım ...

Türker Akgün' Alıntı:
Modelci kolay yetişmiyor Berkay, ekonomik durum düzelince yine uçuşlar başlamalı bence. ;)
Abi tek sans burs yada kredi cikarsa obur turlu is hayatina baslayinca artik nasip kismet [emoji1]

Egede buluşalım ...

Berkay, en azından sime devam et, masrafsız ve kırımsız. :)

Egede buluşalım ...

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Berkay, en azından sime devam et, masrafsız ve kırımsız. :)
Bence de Berkay çalışmaya başlayıncaya kadar Tevfik abinin söylediği gibi Sim + mikro model opsiyonu ile devam etmelisin bence.

Egede buluşalım ...

Berkay , neyi bırakıyon Sen , buraya kadar mükemmeldin , anlıyorum bu iş masraflı ve öğrenci için gerçekten yorucu ama , bence de mikro ve simülatörle sabrederek , baharı bir bekle bakalım.Gün doğmadan neler doğar, sanki bıraksan kanındaki virüs de bırakacak mı bu işi.....

Ynt: Egede buluşalım ...

Bu yıl KPSS çalısacagim diye en son yasadigim kırımdan sonra modeli 3 ay toplamadım.Ama iste bu virüs girdi bikere bünyeye ve daha fazla dayanamayıp dün itibariyle tam anlamıyla uçuşlara basladim.
Az da olsa haftada 4 pil ucayim diyorum :)

Egede buluşalım ...

Düşünceleriniz için çok teşekkürler. Zaten çok kararsızım virüsü vücuttan atmak imkansız ama bu iş 450 ile yürümeyecek gibi kırıldımı model 1 ay yatıyor zor parça alıyorum o yüzden şu an için elimdeki malzemeleri satıcam aklımda ki düşünce güzel bi kumanda alayım bi de 977 yaza kadar idare edeyim yazında çalışıcam zaten güzel bi model toplarım :)

Egede buluşalım ...

Yahu durun bakalım arkadaşlar , 3 ay 5 ay falan neymiş ki , ben 3 yıldır adam gibi bir kumanda alıpta uçayım diye bekledim :lollol:...Hele bir evlenin , çocuklarınız olsun , o zaman öğrencilik günlerinizi bile arıyor musunuz , aramıyor musunuz görürüz..... :lol:

Ynt: Egede buluşalım ...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yahu durun bakalım arkadaşlar , 3 ay 5 ay falan neymiş ki , ben 3 yıldır adam gibi bir kumanda alıpta uçayım diye bekledim :lollol:...Hele bir evlenin , çocuklarınız olsun , o zaman öğrencilik günlerinizi bile arıyor musunuz , aramıyor musunuz görürüz..... :lol:
O zaman birakayim ben [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Egede buluşalım ...

Bugun havanin guzel olmasini firsat bilip Kadir ile 2 kisilik dev bir bulusma yaptik :laugh:

Benim lil ripperin pervane ve adaptoru koptu, 2 dolarla atlattik gunu. ;D

Kirimsiz guzel bir gun oldu :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Egede buluşalım ...

Yer sasalı mı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi