Emax babyhawk bilinmeyen aygıt hatası

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,

Yaklaşık 1 hafta önce Emax babyhawk modelini aldım.Modelde femto f3 fc bulunuyor. İlk başta taranis xm+ alıcımı quadın üstüne lehimledim ve betaflight ı açtım fakat betaflightta alıcı kısmında hiçbir hareketlilik ve değer yoktu hepsinde sadece 0 yazıyordu biraz araştırma yaptım ve betaflight bugu olduğunu ve güncellemeden sonra düzeleceği bilgisine ulaştım. boot pinlerini lehimlemek yerine ataçla birbirine bağlamayı tercih ettim ve tam olarak beceremedim fakat bunun farkında değildim zadig programı açtım usb ile quadı bağladım ve çıkan usbye direk rewrite ya da update (emin değilim) yaptım sonra beta flighta tıkladım ve bu işlemi yapmadan önceki com3 portu artık yoktu. Sonra boot pinlerine düzgün bir lehim attım ve dfu dan yazılımı sorunsuz güncelledim. Şimdiki sorunum quadı pcye bağladığım an bilinmeyen aygıt uyarısı veriyor ve 5sn sonra sanki usbyi çıkarmışım gibi ses çıkarıyor ve bağlantı tamamen kopuyor. Hiçbir şekilde pcye bağlayamıyorum bütün evrensel aygıtları kaldırdım yeniden kurdum farklı pclerde denedim fakat sonuç koca bir sıfır :rolleyes: Bu sorunu nasıl çözebilirim ?