En Sevdiğiniz WarBird Modeli

Mig-3 :thumbup:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• mig_3.jpg
    mig_3.jpg
    121.7 KB · Görülme: 193

P-51 kesinlikle çok güzel bir uçak ama unutulmaması gereken 2 efsaneyi de müsaadenizle ben eklemek istiyorum %p BF109 da Zero da II. Dünya savaşına yön veren uçaklardır. :coolxf: :saygilar:

Messerschmitt Bf (Me) 109
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mitsubishi A6M Zero

Mesajı gördüm, tam okurken niye Zero yok diye düşünüyordum ki ... :halay:

Spitfire ve P51 favori uçaklarım olsa da Focke-Wulf FW 190 gibi bir efsaneyi de eklemek lazım. Statik model yaparken, yapması en hoşuma giden modellerden biriydi...

Mustang p-51 den sonra Messerschmitt en sevdiğim model......Gerçi hepsi birbirinden güzel.......

P51 Mustang en sevdiğim, efsane olmuş bir uçaktır. Elimdeki kitten yaptığım modeli de çok keyifle uçuruyorum. Öte yanda Messershmit ME 109 da 70'li yıllarda lastikli modelini yaptığım ve çok severek uçurduğum bir uçaktır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu nasıl? :D

[attachimg=1]
Abi çok şekermiş :thumbup: Rica etsem linkini alabilir miyim, ne de olsa en sevdiğim model uçanı yok bari maketi olsun :laugh: :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Valla link falan yok. Kit PM Model. El emeği ise usta modelci kardeşim Evren Varol'a ait.
O zaman Evren Bey'in ellerine emeğine sağlık diyelim :thumbup:

Junkers Ju 87 namı değer Stuka ,düdüklü efsane :)

Benim de sevdiğim warbird mustang :) Bir zamanların en iyi avcı uçaklarından :) Hatta mustang araba, ismini bu uçaktan almış diye okumuştum :)
Konu biraz hortlayacak kusura bakmayın :laugh:
Warbird denilince aklıma gelen ilk model mustang idi. Bugün canlı olarak uçuşunu seyretme şansını yakaladım. Gerçekten harika uçak, sesiyle uçuşuyla izleyenleri büyüledi. Özellikle çıkardığı o ıslık benzeri ses süperdi :thumbup:

Konu biraz hortlayacak kusura bakmayın :laugh:
Warbird denilince aklıma gelen ilk model mustang idi. Bugün canlı olarak uçuşunu seyretme şansını yakaladım. Gerçekten harika uçak, sesiyle uçuşuyla izleyenleri büyüledi. Özellikle çıkardığı o ıslık benzeri ses süperdi :thumbup:
Acemilik zamanlarımda foamdan bir tane yapmıştım...
Bana doğru gelirken gordüğüm sİluet muhteşem. :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Bu modeller güzelde. Yapımı çok zor gözüküyor. Özellikle kokpit ve uçağın burun kısmı gibi hassas parçaların şeklini nasıl çıkartıyorlar 3D yazıcı kullanmadan?