ESM P47 Thunderbolt Montaj

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad daha önce sorduğum şu soru arada kaynadı galiba :)
abi ışıklar fotoğraflarda belli oluyor :D bende şaka yollu soruyorsun sandım :D evet ışık takıldıda fotoğraflarda net belli ya :D

temizlikten bir kare :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
abi ışıklar fotoğraflarda belli oluyor :D bende şaka yollu soruyorsun sandım :D evet ışık takıldıda fotoğraflarda net belli ya :D
Yani aslında bunu sen mi extra taktın yoksa kitin içinden mi çıktı diye soracaktım ama becememişim :laugh: Hem de iki defa üst üste :lol:

Bu arada TEMIZLIK gerçekten işe yaramış ki paylaştığın resimde bariz şekilde ortada %p Emeği geçenlere helal olsun diyorum :saygilar:

Biz zamanında Arslanbey'in ilk açılışı sırasında ot temizlemek için tüm aletleri getirmemize rağmen, sahada o kadar eleman mevcutken, rica minnet yardım alabilmiştik. Benzer durum Ömer abimizin saha belli olsun diye geçici olarak çektiği şerid sırasında da yaşanmıştı :-\

:D kitten çıkmadı abi :D kitlerden böyle şeykler çıktığını hiç görmedim ben :D

Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

Celalettin abi birgun sen bu ise el atip kit yaparsan , ilk kiti soz ben alicam :D ama ilk kitin hayrina extra biseyler isterim ;D

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ahigh power led montaji yaptim kanat-uclarina :)-ustlerinede cam yaptim :) yarin hava izin verirse deneme ucusu yapicam insallah :)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1394811583317.jpg
    uploadfromtaptalk1394811583317.jpg
    52.9 KB · Görülme: 49
  • uploadfromtaptalk1394811594637.jpg
    uploadfromtaptalk1394811594637.jpg
    45.7 KB · Görülme: 48
  • uploadfromtaptalk1394811605068.jpg
    uploadfromtaptalk1394811605068.jpg
    48.3 KB · Görülme: 49
  • uploadfromtaptalk1394811616378.jpg
    uploadfromtaptalk1394811616378.jpg
    29.3 KB · Görülme: 47
  • uploadfromtaptalk1394811625618.jpg
    uploadfromtaptalk1394811625618.jpg
    43 KB · Görülme: 48
  • uploadfromtaptalk1394811647751.jpg
    uploadfromtaptalk1394811647751.jpg
    41.2 KB · Görülme: 48

Mesut AKIN' Alıntı:
ahigh power led montaji yaptim kanat-uclarina :)-ustlerinede cam yaptim :) yarin hava izin verirse deneme ucusu yapicam insallah :)
Yarın hava rüzgar ve güneş olarak daha müsait gözüküyor üstad. Gerçi ledler için havanın biraz kapalı olması daha iyi olur ama. Bakalım havada görünüşü nasıl olacak :)

Insanın P47 si olunca herşeyi yapası geliyor
Eşlerinize sağlık güzel görünüyor
Aydınlatmasını merak ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Çok güzel görünüyor, yerdeki görünüşü bile yeter. :thumbup:
Bakalım havada nasıl gözükecek. :coolxf:

Ynt: Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yarın hava rüzgar ve güneş olarak daha müsait gözüküyor üstad. Gerçi ledler için havanın biraz kapalı olması daha iyi olur ama. Bakalım havada görünüşü nasıl olacak :)

Valla Mehmet abi havalar kotu diye 2 3 aydir ucaga dokunmadim bugun hazirlik yaparken-ucak yabanci geldi bi an :D

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Insanın P47 si olunca herşeyi yapası geliyor
Eşlerinize sağlık güzel görünüyor
Aydınlatmasını merak ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kadir ney valla gorsel olarak warbirdlere asiri hastayim :) yarin vidyo cekeriz isiklarin-goruntusunu goruruz umarim bi aksilik cikmaz :)

Türker Akgün' Alıntı:
Çok güzel görünüyor, yerdeki görünüşü bile yeter. :thumbup:
Bakalım havada nasıl gözükecek. :coolxf:

Tesekkurler Türker bende cok merak ediyorum ama ledler mercekli 30 derecelik mercek var uzerinde 5 10 metre mesafeden goz aliyor o derece :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut, güzel bir uygulama olmuş, kanattaki görüntüleri gerçekçi görünüyor. Gerçi kanat uçlarına yakın ama, hücum kenarındaki açılan yerler kanatta zayıflamaya neden olmazmı?