ESM P47 Thunderbolt Montaj

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, varil gibi gövde ve o kanatlarla 6,8 Kg'lık bir uçağın 25cc ile uçması bence de imkansız. Gerçi ilk çıkan benzinlilerden ama, benim 4,6 Kg'lık Extra 260 26cc motorla havada ancak sürünüyor. Şimdi ben de bu uçak için senin kullandığın DLA-32 aldım, sanırım yeterli olacaktır.

abi uçağın linkini verebilirmisin ? :) birde DLA 32 yi sıfırmı aldın ? nezaman görebilicez bu modeli :D

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, varil gibi gövde ve o kanatlarla 6,8 Kg'lık bir uçağın 25cc ile uçması bence de imkansız. Gerçi ilk çıkan benzinlilerden ama, benim 4,6 Kg'lık Extra 260 26cc motorla havada ancak sürünüyor. Şimdi ben de bu uçak için senin kullandığın DLA-32 aldım, sanırım yeterli olacaktır.
Hayırlı olsun Ömer abi, inşallah istediğin gibi uçar keyifle uçurursun kazasız belasız. :)

Mesut AKIN' Alıntı:
abi uçağın linkini verebilirmisin ? :) birde DLA 32 yi sıfırmı aldın ? nezaman görebilicez bu modeli :D

Mesut, alalı 5 seneden fazla oluyordur. Nerden aldığımı da hatırlamıyorum, ama sanırım linkteki uçağın aynısı.

Ağırlık 3,8-3,9 diyor ama benimki motor kısmındaki güçlendirmeler ve donanımdaki eklentiler nedeniyle 4,6 kg oldu. Görme konusunda ise, aslında her yıl en az bir kez sahaya geliyor ve bir uçuş sonrası karşılaşılan sorunlar nedeniyle tekrar eve dönüyor. Şimdi de son denemede iniş takımı katladı, öyle duruyor. Bunun onarımı, yeni motora göre değişiklikler falan artık ancak önümüzdeki yaza...

Motoru RC Panodan, ama hiç açılmamış kutusunda sıfır aldım.

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, alalı 5 seneden fazla oluyordur. Nerden aldığımı da hatırlamıyorum, ama sanırım linkteki uçağın aynısı.

Görme konusunda ise, aslında her yıl en az bir kez sahaya geliyor ve bir uçuş sonrası karşılaşılan sorunlar nedeniyle tekrar eve dönüyor.
Tamam simdi oldu abi %p Ben de kasla goz arasinda ne zaman yeni bir ucak aldin diye düşünüyordum :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tamam simdi oldu abi %p Ben de kasla goz arasinda ne zaman yeni bir ucak aldin diye düşünüyordum :)

Mehmet, benim gençlerin hızına yetişmem mümkün değil. Biliyorsun, benimkiler Naftalin Airlines, kısaca "Naftair". :lollol:

test uçuşunu da atlatınca Scale Spinnerımızı alıp taktık :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

Çok güzel olmuş.Şahane duruyor.

Teşekkür ederim Arkadaşlar çok az büyük geldi ama her güzelin bir kusuru vardır diyerek durumu kurtarayım :D

Çok daha yakışıklı olmuş üstad :thumbup: Fakat şu arma beni korkuttu doğrusu :embarras: Kuru kafa ve Makinalı. Diyor ki ben bir ölüm makinasıyım :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çok daha yakışıklı olmuş üstad :thumbup: Fakat şu arma beni korkuttu doğrusu :embarras: Kuru kafa ve Makinalı. Diyor ki ben bir ölüm makinasıyım :D

yanlış anlamışsın abi Ölüm meleği bu :lollol: Teşekkür ederim abi haftaya inşallah tekrar sahalara çıkacak :) bu hafta evde dinlensin yorgun kendisi :D

Sen bu warbird işini iyice kıvırdın Mesut usta , bakalım daha hangi modelleri tanıyacağız sayende, bu arada arkadaşlar , benim kanımdaki heli zehiri artık etkisini kaybetmek üzere, uçağa doğru kayıyor haberiniz ola.... :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sen bu warbird işini iyice kıvırdın Mesut usta , bakalım daha hangi modelleri tanıyacağız sayende, bu arada arkadaşlar , benim kanımdaki heli zehiri artık etkisini kaybetmek üzere, uçağa doğru kayıyor haberiniz ola.... :laugh:
Hadi hayırlısı olsun Hakan abi. :)

Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

bugun sahane bi gundu :) model accayip zevk veriyor :) F1 pistini supurduk sahane oldu. ucak 2 kere beni korkuttu inis takimi acilmadi takildi govde ustu inmeyi dusunurken yukselip , dikey dalisa gecip birden elevator cekip loop ve tono atinca acildi inis takimlari :D

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1384025623036.jpg
    uploadfromtaptalk1384025623036.jpg
    145.9 KB · Görülme: 28
  • uploadfromtaptalk1384025920786.jpg
    uploadfromtaptalk1384025920786.jpg
    119.8 KB · Görülme: 27