Evde FPV keyfi :D

muffles

Uye
Selamlar boş durmak yok yine değişik bir proje ile karşınızdayız. Son dönemlerin modası

Micro FPV Quadcopter.

Şuan piyasada bir sürü micro quadcopter projesi var ama ben herzamanki gibi en pratik yöntemleri kovalıyorum. motoru kontrolcüsü alıcısı pili ayrı ayrı alıp 3d frame ile birleştirmek yerine Elimde 2 yıldır duran JXD385 micro model RTF quadcopterime FPV combo satın aldım, quadcopterin üstüne yapıştırdım, zaten combo 2-5v ile çalışıyor benim quadcopterin pil çıkışına lehimledim;
Sonuç:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ev içi uçuşu :laugh: Ev dağınık biraz kusura bakmayın :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gece parkta Mesut Sert ile kapışma :laugh: Mesut abiyi sizden çalmış bulunuyorum o artık Racer :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Notlar:
RTF modeli kendi kumandası ile uçuruyorum; evin çoğu yerine götürdüm hiç kopma yaşamadım..
FPV gözlük hariç fpv+rtf quadcopter maliyeti ortalama 85$ Modeli Aliexpress'te bulabilirsiniz..
FPV combonun modeli: FX797T 5.8G 40ch

Buğra hocam sen bizi Milli FPV takımında temsil et, dereceleri toplarsın maşşallah :)

keyifle izledim.

Ellerine saglık Bugra, guzel bir calışma olmus :bravo:

Mesuttan su an bir dikkat dağılmasını biz de görüyoruz :lol: ama adam Helici nasıl olsa döneceği yer belli :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

tebrikler.. ben de eachine h8 üstüne fpv kurmuştum ama sistem quad ın uçuş mesafesini düşürdü. odadan odaya dahi gidemedim. girişim oluyordu heralde..

Eline sağlık Buğra. :thumbup: :bravo:

Mesut'un demek sen aklını çeldin. :laugh: :lollol:

Pilotaj gerçekten çok iyi, ilk videonun " 01:29 " dikkat. :eek: Yalnız ben olsam en azından bir kasık koruması olmadan böyle birşeyi denemezdim, sonuçlar biraz incitici olabilir. :lol: :lol: :lol:

Kapışmada gayet heyecanlıydı. :RCKolik:

Teşekkürler arkadaşlar.
Model tamamen zararsız 10cm lik bir model zaten :laugh: son sürat kendi kafama çarptım azcık acıyor :eek: kesici bir yanı yok yani. ama bu model bana fazla dayanmaz mundar ederim yakında model evde olunca her an uçmak istiyor insan bi oturuşta 4 pil uçuyor gaza gelip insan :laugh:

Süper bişi en kıza zamanda girecem zaten fpv işine çoktandır aklımda bu türlü paylaşımlarda kaşıntıyı artırıyo elinzie sağlık :halay:

Elinize sağlık Buğra Bey.

Emeklerinize sağlık
proje bu %p