EVDEKi UÇUŞUM 3

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
Sag ve Sol Side-In
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EVDEKi UÇUŞUM 3

İsmail Bey tebrikler... :bravo:

Çalışmaların meyvalarını topluyor olmak ne güzel. Side in hover zor bir basamaktır, layığıyla öğrenmişsniz bravo.

Sizi izlemeye devam edeceğiz. :thumbup:

EVDEKi UÇUŞUM 3

Türker bey sizin gibi üstadlardan bunları duymak beni çok mutlu ediyor. Bi sonraki aşamaya geçmelimiyim yoksa biraz daha bu hareketlere devam mı edeyim bide Kendime yeni Alıgn 450 pro dfc 3gx aldım sizce bunu kullanabilirmiyim.

EVDEKi UÇUŞUM 3

ismail şencan' Alıntı:
Türker bey sizin gibi üstadlardan bunları duymak beni çok mutlu ediyor. Bi sonraki aşamaya geçmelimiyim yoksa biraz daha bu hareketlere devam mı edeyim bide Kendime yeni Alıgn 450 pro dfc 3gx aldım sizce bunu kullanabilirmiyim.
Öncelikle yeni modeliniz hayırlı olsun İsmail Bey. :)

Acele etmemenizi ve başlangıç seviyesi simulatör derslerinin tamamını V922 ile iyice pekiştirdikten sonra denemenizi tavsiye ederim. 450 gerçekten çok güçlü bir model, şu aşamada V922'den sonra size çok farklı gelecektir, erken bir kırım yaşamanızı istemem. :saygilar:

EVDEKi UÇUŞUM 3

ismail şencan' Alıntı:
Öncelikle V922 uçuşu için tebrikler. Sizleri gördükçe V922 tavsiyemizin ne kadar doğru olduğunu görüyor ve mutlu oluyoruz %p Bu arada sim çalışmalarının faydalı bariz şekilde ortada, aynen düzenli şekilde sim çalışmalarına devam %p

Bu arada 450 DFC hayırlı olsun :thumbup: Ne zaman aldınız kaşla göz arasında :D Hiç haberimiz olmadı valla :rolleyes:

FBL sistemler gerek ayar, gerekse atiklik olarak FB sistemlere göre biraz daha zordur. Bence 450 ile hover çalışmalarına başlayabilirsiniz. Ama Türker kardeşim de haklı bir yandan. Erken gelecek bir kırım moral ve motivasyon olarak sizi olumsuz etkileyebilir.

Peki şu an 450 uçmaya hazırlı. Tüm ayarları falan yapıldı mı ? Bu arada Istanbul'un neresinde oturuyorsunuz ??

EVDEKi UÇUŞUM 3

Hayırlı olsun yeni modeliniz. Uçuşlarınızı da takip ediyorum. Siz de emin adımlarla ilerliyorsunuz.
Ben de en kısa zamanda 450 Pro DFC almak istiyorum. Daha az stresle uçurabileceğimi düşünüyorum. Hem de taşıması daha kolay. Ve çok övülen bir model.

Ben de uçmayı V922 de öğrendim. Ve büyük modelleri hoverde tutmak çok daha kolay gibi. Bence yanınızda bilen biri varsa 45o ile de hover çalışmalarına başlayın.

EVDEKi UÇUŞUM 3

Mehmet bey ve Türker bey öncelikle sizlere teşekkür ederim. Ben 450 yi geçen cuma günü aldım fakat almadan da sizlerin heli tavsiyelerinizle ilgili ve Türker beyin 450 kutu açımında söylediklerini çok dikate aldım ve karar verdim hemen çıkıp kullanmayı düşünmüyorum ama yanımda hareketsizce durması bile şu an bana yetiyor. Foruma ilk katıldığımda dediğim gibi insanın içine bi kurt düştümü kurdun boyu hep büyüyor herhalde bu işin sonuda 700 dayanır. :)
Sim çalışması bence bu işin kesinlikle olmazsa olmazı fırsatını buldukça her akşam çalışıyorum ( misafir ve maç olmadığı sürece ) Çalışmaya devam :)
Kırım konusunda kesinlikle haklısınız kırım anlık olarak herkesin moralini bozabilir ama kırım bu hobide ayrı bir yere sahip kırım yapan kişi nerede yanlış yaptığınında dersini alıyor. :rolleyes:
Ayar konusunda hiçbir ayar yapılmadı ama sizlerin videolarında ayarlarla ilgili çok bilgi mevcut İnşallah içinden çıkabilirim. Aslında sizlerden birebir ayar konusunda yardım alsam benim için süper olur :rolleyes:
istanbul da bahçelievlerde oturuyorum :saygilar:

EVDEKi UÇUŞUM 3

Cahit bey çok teşekkürler.

EVDEKi UÇUŞUM 3

Arkadaşlar 450 Pro DFC biraz farklıdır, uçuşu çubuklu (FB) modeline hiç benzemez.

FB ve FBL ikisinide uçurmuş biri olarak 450 Pro DFC'nin rahat bir model olduğunu düşünmenizi pek tavsiye etmem. :laugh: Agresif, 3D uçuşa yatkın bir modeldir.

Ama aynı zamanda vazgeçilemeyen de bir keyfi var bu modelin. ;)