Fatih Başaran - Gaui X3'ü nihayet uçurdum:)En sona bir video ekledim:)

Fatih Başaran - Gaui X3'ü nihayet uçurdum:)

Hayırlı olsun Fatih...İlk uçuşu atlatınca gerisi öyle ya da böyle gelecektir...Eee , heli camiasına da yeni pilotlar , taze kanlar lazım...Çalışmalara devam , bu yol uzun , bu yol çetin , ama başarmak , bir o kadar keyiflidir....Tebrik ederim... :saygilar:

Herkese merhaba arkadaşlar.. Bikaç uçuş yapmıştım.. Derleme bir video bırakıyorum şuraya :) Malum hoverlardan yine.. Bikaç tane kuyruk çevirme, hatta side in denemesi bile var.. Dediğim gibi video derleme, biraz kesme biçme var.. Ama kesilen kısımlarda da hover var haliyle:) Çok atraksiyonlu videolarım yok ama, belki bi göz atarsınız.. Kemal'e teşekkür ediyorum çekimler için... Selamlar ve sevgiler herkese.. :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fatih Başaran - Gaui X3'ü nihayet uçurdum:)

Bence gayet güzel bir video ve başarılı bir uçuş olmuş %p

tebrikler Fatih paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Abi cepten izleyemiyorum ama gelişimin olduğu kesindir :thumbup:
Sticklerine sağlık,çalışmalara devam :saygilar:

Fatih abi olacak bu iş güzel gidiyo inişler kalkışlar güzel kontrolde gayet iyi ve yerinde kırımsız uçuşlar.

Tebrikler Fatih bey devamı da gelir inşallah. %p

Bundan sonra sizi kimse tutamaz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrikler Fatih, çok güzel. :thumbup: :halay:

En onemlisi artik model ucuyor ve ucuslar ard Arda geliyor. Bundan sonrasi cok daha hizli ve keyifli olacak insallah Fatih :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
En onemlisi artik model ucuyor ve ucuslar ard Arda geliyor. Bundan sonrasi cok daha hizli ve keyifli olacak insallah Fatih :thumbup:
İnşaallah diyelim. Uzun bir bekleyiş sonrası 'sim dongle' ım geldi. Sim kumandası sonrası kendi kumandamla sim çalışabiliyorum. Sim kumandası başlangıç için yeterliymiş gibi görünse de gerçek uçuşlara geçildiğinde ne kadar yetersiz olduğunu anladım. Kendi kumandamla kendi ayarlarımla herşey daha gerçekçi olmaya başladı. Sim kumandasıyla yaptığım pekçok hareketin acemiliğini yaşıyorum tekrar. Her akşam 2 saate yakın pekiştirme çalışmaları.. İyi olacak inşaallah. :saygilar: