Fly Sky Bağlantı sorunu

hsnn

Yeni Uye
merhaba arkadaşlar
Elimde FLYSKY TH9X kumanda var ve alıcı verici arasındaki bağlantıyı ne yaptıysam başaramadım.

kumandayı yeni aldım. ilk gün kumandayı çalıştırdığımda alıcı ledi direk yanmaya başladı ve bağlantı sağlandı.
Şuan ise BIND yapmama rağmen bağlantıyı bir türlü sağlayamıyorum.
yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Fly Sky Bağlantı sorunu

alıcı hiç bir yere bağlı değil. acıkcası hiç bağlayamadan böyle bir sorunla karşılaştım. Kumanda ve alıcıyı güç kaynağından besliyorum.

Fly Sky Bağlantı sorunu

alıcı verici tanıtma işlemini gerçekleştiremiyorum. Alıcıda bulunan BIND Çıkışını kısa devre yapıp kumanda arkasındaki tuşa basarak acmaktan bağsediyorum. Umarım açıklayabilmişimdir şimdiden teşekkürler

Fly Sky Bağlantı sorunu

Yaşadığım sorun tam olarak video da görünen. Verici arızası galiba fakat nasıl oldu anlamadım .

https://youtu.be/LwUyDoRpvGo

Fly Sky Bağlantı sorunu

Muhtemelen alici bozulmustur. Yeni bir alici ile deneme yapma şansınız var mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fly Sky Bağlantı sorunu

Yenisi şuan için elimde yok. Alıcı mı verici mi arızalı yada başka bir sorun mu var bilemedim. İstanbul'da ikamet edip yardımcı olacak biri varmı acaba aynı kumandayı kullanan.

Fly Sky Bağlantı sorunu

Hocam merhaba düşüncelerimi aktarmak istiyorum

1. BIND kablon içten kopmuş, temassız v.s olabilir normal bir kablo ile denermisin?
2. Alıcı sıkıntısı var daha elektrik verirken sabit kalması lazım diye hatırlıyorum

iyi günler dilerim.

Fly Sky Bağlantı sorunu

Serkan hocam

1. Kabloda sıkıntı yok denedim

2. Alıcıya normal enerji verdiğimde ışık hiç yanmıyor . BIND kısa devre yapıp enerji verdiğimde led yanıp sönüyor.

alıcıya enerji verdiğimde BIND kısa devre değilken kumandayı acmasamda ledin yanmasımı gerekiyor ?

Fly Sky Bağlantı sorunu

Aynen sayın hocam enerji verdiğinde en azından ışık yanması yada yanıp sönmesi lazım kusura bakma baktım internetten ama öyle bir sorunla karşılaşmadım ki sana yardımcı olacaktım