Foam dan 500ml su dokucek bir model yapmam gerekiyor

melihgeron

Yeni Uye
Foam dan 500ml su dokucek bir model yapmam gerekiyor. ve ilk defa bu işe başlıyorum. Foam index kısmındaki herseyi okudum ama o ucaklara nasıl su dokme sistemi monte edebilirim yada onlar 500gr daha fazla tasır mı emin olamadım. bu konuda yardımcı olabilecek var mi?

melih geron' Alıntı:
Foam dan 500ml su dokucek bir model yapmam gerekiyor. ve ilk defa bu işe başlıyorum. Foam index kısmındaki herseyi okudum ama o ucaklara nasıl su dokme sistemi monte edebilirim yada onlar 500gr daha fazla tasır mı emin olamadım. bu konuda yardımcı olabilecek var mi?

indeksi okumuşsunuz ama, size gönderilen ilk mesajı okumamışsınız. :saygilar: :RCKolik:

Melih Bey, bu hobi ile en az bir yıl yoğun bir şekilde uğraşır deneyim biriktirirseniz belki bir şeyler yapabilirsiniz ama yeni başlayan birisi bu düşündüğünüz işi yapamaz emin olun.

uçağı yaptınız diyelim nasıl uçurmayı planlıyorsunuz ? daha önce hiç bisiklete binmemiş yada hiç yüzmemiş birisine hadi bisikleti sür , hadi yüzde görelim demekten öte değil

melih geron' Alıntı:

Ben hala su dökme olayındayım. 500 ml su dökücek ne demek öylr bi kavram mmı var neyi nereye döküyosun anlamadım ki? Bi durumunu izah edersen bende yardımcı olamaya çalışayım.