[Foto]: 29 EKİM ANKARA BULUŞMASI

Sonuna kadar heliciyiz, yatırımlar bunun üzerine.

Ara atıştırmalık olarak depron uçak :lollol:

Şaka bir yana beni kimse uçakcı yapamaz ;D

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yok abi biz depron model üzerine çıkamayız :D Birde biz maymun iştahlıyız abi ne görürsek hemen onu yapıp almanın planlarını yapıyoruz ama sonra yine Helilere bakıyoruz :D
Bu sekilde zaten aradaki klasman farkini daha iyi anlamis oluyoruz :lollol:

Emre BİÇEN' Alıntı:
Sonuna kadar heliciyiz, yatırımlar bunun üzerine.

Ara atıştırmalık olarak depron uçak :lollol:

Şaka bir yana beni kimse uçakcı yapamaz ;D
Harikasin Emre. Zaten senin gibi yetenekli bir kardesimiz ucakda heba olurdu :yuppi: :lollol:

Neyseki doğru yolun bulunduğu bir sohbet olmuş, ekstra birşey söylemeye gerek yok. :laugh: :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Neyseki doğru yolun bulunduğu bir sohbet olmuş, ekstra birşey söylemeye gerek yok. :laugh: :saygilar:

Abi istersek doğru yolu bulmayalım. Mehmet abiyi görmedin mi hemen formdan uzaklaştırmak zorunda kalırım dedi :lol:

Abi istersek doğru yolu bulmayalım. Mehmet abiyi görmedin mi hemen formdan uzaklaştırmak zorunda kalırım dedi :lol:
Mesaj çok iyi ve doğru alınmış Musa :thumbup: %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mesaj çok iyi ve doğru alınmış Musa :thumbup: %p

Mesajını çok iyi aldım Abi diyerek, video paylaşıyorum :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yav maşallah Musa mesaj gerçekten güzel alınmış :lol: :lollol: Bu arada bu nasıl bir ses, çevre sakinleri epey bir korkmuştur ne oluyor diye :laugh: ;D
Model bence gayet güzel başarılı bol ve kırımsız uçuşlar , paylaşım için de ayrıca teşekkürler :thumbup: :bravo:

Musa mesajı hangi kanala " assign " ettiysen bence kumandadan " reverse " etmen gerekiyor. :lollol: :lol: :lol:

Reverse edince Lama falan olur bu tahmin ediyorum. :laugh:

Model güzel olmuş, eline sağlık. :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yav maşallah Musa mesaj gerçekten güzel alınmış :lol: :lollol: Bu arada bu nasıl bir ses, çevre sakinleri epey bir korkmuştur ne oluyor diye :laugh: ;D
Model bence gayet güzel başarılı bol ve kırımsız uçuşlar , paylaşım için de ayrıca teşekkürler :thumbup: :bravo:

Abi teşekkür ederim. Ben herzaman heliciyim. ilk deneyimim de uçak gayet başarılı oldu... Hat da helici olduğumu ıspatlamak için 3800 Kw 450 Heli motoru taktım sesin öle çıkması normal :D... çevre konusuna gelince motora fazla yüklenmedim gürültü kirliliğini olmasın diye....

Türker Akgün' Alıntı:
Musa mesajı hangi kanala " assign " ettiysen bence kumandadan " reverse " etmen gerekiyor. :lollol: :lol: :lol:

Reverse edince Lama falan olur bu tahmin ediyorum. :laugh:

Model güzel olmuş, eline sağlık. :bravo:

Mesaj alındı abi teşekkür ederim :D