[Foto]: Arslanbey Buluşmasi - 08.04.17

Şafak çok geçmiş olsun kardeşim üzüldüm, bu hoby'nin malesef can sıkan taraf'larıda oluyor, inşallah bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsın.

Buluşma her hafta gibi bu hafta da renkli ve keyifli olmuştur umarım, şu uçuşa hasret kaldığımız günlerde sizin sayenizde paylaşımlarınız ile teselli oluyoruz, paylaşım için teşekkürler. :saygilar:

Şafak geçmiş olsun.Ne yazık ki bu hobi de bunun gibi can sıkıcı olaylar var.Buna da şükür deyip devem etmen lazım.Sağlık olsun...

Şafak geçmiş olsun... Çok emek verdin o modele.. Sana nankörlük etti... İnşaallah yenilerinde bunu yaşamazsın..
Görseller yine şahane.. Bir hafta sonu da ben gelicem bu buluşmalara.. Emeğinize sağlık.. :RCKolik: :saygilar:

Dengesiz hava şartlarına rağmen , yine mükemmel bir şekilde buluşma ve uçuşlar yapılmış.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum :saygilar:
Keyifli keyifli okurken Şafak kardeşimin başına gelen durumu okuyunca birden üzüldüm :(...Şafak çok geçmiş olsun kardeşim...
İşte bu hobi bu kadar gaddar ve sürprizlere de açık...Belki de bu kadar tutkuyla bağlı olmamızın sebebi , hayatımızın akışı gibi belirsizliklerle dolu olmasından kaynaklanıyor...Bi bakıyorsun herşey umduğundan güzel gidiyor ve şahane uçuşlar yaparak eve keyifli dönüyorsun..Bi bakıyorsun olmadık bir sorun yüzünden çok enteresan kırımlar yaşıyorsun.Hatta an geliyor kırımdan bile daha kötü olan bir durum oluyor modeli komple kaybediyorsun... :(
Daha önce Emre ve Rasim kardeşlerimizde de , onlar kadar derin hissedemedikse de , benzer üzücü duyguyu bizler de hissetmiştik...Aslında modelin kaybolduğunu insan bir şekilde kabullenebiliyor ama yine de içimden keşke elektronileri bari kurtarmak mümkün olsaydı demekten de kendimi alamıyoum..
Sağlık olsun , hayat devam ediyor demekten başka bir teselli edecek kelime bulamıyorum.Ancak şurası gerçek....Gerçekten SAĞLIK olsun...Gerisi illa ki telafi olur bir gün... :saygilar:

Elinize emeğinize sağlık. Fotoğraflara bakmak bile insana mutluluk veriyor. Paylaşım için teşekkürler.

Arkadaşlar hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi herşey çok güzel giderken bir anda böyle olaylar gerçekten yıpratıcı oluyor. Fakat tesellimiz çok şükür herhangi bir cana vs zarar gelmemiş olması. Allah korusun öyle bişey yaşasak değil 1 model 1000 model kimin umrunda olur ki.
Çok şükür moral bozukluğuna izin vermeden en kısa süre içinde kaldığım yerden devam edicem. Sim çalışmasına asla ara vermek yok zaten %p

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak, çok geçmiş olsun! Kırım vs tamam ama kayıp başka bir şey. Umudunu da kaybetme, fazla uzağa gidebileceğini sanmıyorum, oralarda bir yerlerden çıkar.

Fotoğraflar için elinize sağlık ancak kaybolan modele çok üzüldüm :( Çok geçmiş olsun...

Mustafa Hacılar' Alıntı:
...Ee Türker abi o devir dedin uçtun, bu devir dedin uçtun. Mode işi ni aşalı çok oldu şimdi ne yapacaksın? Ne deneyeceksin merak ediyorum doğrusu.

Rahat duramıyoruz ki Mustafa'cım :laugh: ;D Bundan sonra uçuşlara kanalize olmaya niyetim var bakalım. :RCKolik:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Heralde bu buluşma bügünden sonra da hiç unutmayacağım bir buluşmaydı. Herşey çok güzel invert side in geçişler fln. Sonra havada kuyruk takılı kaldı ve model kendi etrafında dönmeye başladı. Düşürmemek için çabaladım, epey hava da tuttum modeli ama rüzgarında biraz etkisiyle model iyice gözden uzaklaşmaya başlayınca hold çektim attım yere modeli. Daha doğrusu yamaçtan aşağı süzüldü gözden kayboldu gitti. 2 saat aradım ama maalesef bulamadım. :( Defalarca problem çıkartan model son oyununu da yaptı :(

Malesef Şafak'ın modelinin kaybolması günün en üzücü kısmı oldu. :'( Mehmet abiyle bende şahit olduk o dakikalara. Olay elbette çok can sıkıcı ama aynı gün içerisinde Şafak'ın pilotajındaki o inanılmaz ilerlemeyi gördüğümüz uçuşu da izledik. Bu modelcilik böyle birşey işte, saniyeler önce en güzel anını yaşayıp saniyeler sonra tüm moralini kaybedebiliyorsun. :-\

Benim asıl dikkatimi çeken model kontrolsüz bir şekilde kuyruk çevirirken Şafak'ın hala modeli kurtarmak için mücadeleye devam ediyor olmasıydı. Arka arkaya defalarca rescue çekerek modeli tekrar yere paralel hale getirebildi. Neredeyse 1 dakikaya yakın mücadeleye devam etti. Bu konuda onu ayrıca tebrik ediyorum. Bu şekilde mücadele etmek hiç kolay birşey değil, çok önemli bir beceri bence. Tebrikler :bravo: :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Benim asıl dikkatimi çeken model kontrolsüz bir şekilde kuyruk çevirirken Şafak'ın hala modeli kurtarmak için mücadeleye devam ediyor olmasıydı. Arka arkaya defalarca rescue çekerek modeli tekrar yere paralel hale getirebildi. Neredeyse 1 dakikaya yakın mücadeleye devam etti. Bu konuda onu ayrıca tebrik ediyorum. Bu şekilde mücadele etmek hiç kolay birşey değil, çok önemli bir beceri bence. Tebrikler :bravo: :bravo:

Türker abi güzel yorumun için teşekkür ederim. Sizler gibi tecrübeli abilerim sayesinde inş günden güne daha da ilerleteceğime inanıyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi