[Foto]: PILOT-TR Model Air Festival // Mehmet Kucuksari

Abi ellerine sağlık. Sizlerle tanışmak ve aynı ortamda bulunmak güzeldi. Seneye butaraflara bekliyoruz inşallah ;)

Resimler çok kaliteli olmadı ama amaç ortamı yansıtmaktı. Güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :)

İskender ÇAT' Alıntı:
Abi ellerine sağlık. Sizlerle tanışmak ve aynı ortamda bulunmak güzeldi. Seneye butaraflara bekliyoruz inşallah ;)
Sonunda Karadeniz ekibi ile tanışmak bizim için de büyük bir zevkti Iskender. Inşallah bir ara RCKOLİK ailesi olarak Trabzona mutlaka gelmek isteriz :RCKolik:

Kardeşim , herşey için teşekkür ederim...2011'de seninle tanışmamış olsaydık , ben bu güzel aktiviteleri ve ortamı nereden bilebilirdim ki...De ki fotolar şahane olmasın, herşeyin altında öyle büyük emeklerin var ki , asıl ödülün en büyüğünü sana vermek icap eder...Sağol , varol sevgili kardeşim , Allah seni başımızdan eksik etmesin , seninle ve diğer forum arkadaşlarımızla olan dostluğumuz , hayattan nasiplenebildiğimiz kadar devam etsin......... :saygilar:

Mehmet abi eline sağlık, yine boş geçmemiş ve heryere yetişmişsin maşallah. :bravo:

Fotoğraflarda bence gayet iddialı. :thumbup:

Mehmet abi hiç durmadı. Bir oraya bir buraya maşallah. Doğru düzgün muhabbet bile edemedik.

içim sevinçle doldu resmen foto lara baktıkça heyecanlandım süper ya orada olmak ve videolarını bile izlerken hayran kaldığım pilotları görmek bir foto çekilmek isterdim :saygilar: :saygilar: :halay: :RCKolik: