[Foto]: SK 720 GPS ile Uçuşlarımızı Google Earth de Görüntüleme.

efsunkar3356

Kıdemli Uye
BUGÜN YAPTIĞIM UÇUŞTAN SONRA SK 720 NİN LOG(UÇUŞ ANINDAKİ TİTREŞİM, SİMİLE UÇUŞ VİDEOSU, UÇUŞ ANINDAKİ HIZ, YÜKSEKLİK, BEC VOLTAJI,VERDİĞİM KMANDA KOMUTLARININ ORANLARI VS.....) LARINA BAKIYIM DEDİM. DAHA SONRA DEDİM BİDE GOOGLE EARTH DA NASIL GÖZÜKÜYOR, HOSUMA GİTTİ VE SİZLERLE PAYLAŞIYIM DEDİM. SAYGILARLA.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

BU DA LOG EKRANI

SİMİLE UÇUS VİDEOSU

GOOGLE EARTH EKLENTİSİNİDE DOSYA HALİNDE EKLİYORUM İSTEYEN İNCELEYEBİLİR.

Ekli dosyalar

• LOG8.rar
    14.8 KB · Görülme: 1
[Foto]: sk 720 GPS İLE UÇUŞLARIMIZI GOOGLE EARTH DA GÖRÜNTÜLEME.

Google Earth gerçekten değişikmiş %p Ama Erhan ben esas uçuş simulayon videosunu hep merak etmişimdir.

Sana zahmet video capture yapıp, paylaşabilir misin ? Bakalım simulasyonda nasıl uçmuşsun. Bu arada gönderdiğim DVD sana ulaştı mı Ilker hocamdan ?

Bu arada az önce fark ettim simulatöre göre bir kırım var gibi :laugh: Yok öyle bir şey değil mi :D

ABİ SİMİLATÖRDEKİ TEK FARK KIRIM OLDUĞUNDA GERÇEKTEN KIRIM OLUYOR. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ŞAKASI YOK

VİDEO PROĞRAMINI DAHA ALAMADIM . :(

Teşekkürler Erhan paylaşım için. :thumbup:

Sen uçuş sırasında neredeydin ve hassasiyeti sence nasıl, model arkana geçmiş gibi gözüküyor sanki bazı yerlerde ? Belki ben seni farklı biryerden uçuruyorsundur diye tahmin ettiğimdendir.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ABİ SİMİLATÖRDEKİ TEK FARK KIRIM OLDUĞUNDA GERÇEKTEN KIRIM OLUYOR. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ŞAKASI YOK

VİDEO PROĞRAMINI DAHA ALAMADIM . :(
O zaman programı aldığında bir uçuşun Simulasyonunun Ekran görüntüsü video olarak kaydetip, bizlerle de paylaşır mısın rica etsek Erhan.

Bakalım loglara göre gerçek uçuşu ne kadar başarılı simule ediyor ;)

Bu arada unutmadan, bugünkü uçuşa ait görsel ve video yok mu ? Adana ekibini bu aralar biraz hız mı kesdi ne :laugh: :D

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Erhan paylaşım için. :thumbup:

Sen uçuş sırasında neredeydin ve hassasiyeti sence nasıl, model arkana geçmiş gibi gözüküyor sanki bazı yerlerde ? Belki ben seni farklı biryerden uçuruyorsundur diye tahmin ettiğimdendir.

NORMALDE HİÇ ARKAMA GEÇMEDİ ÇÜNKİ GÜNEŞ VARDI AMA BURDA GEÇMİŞ GÖZÜKÜYOR. BELKİ ŞU OLABİLİR. GPS İN 360 DERECELİK BİR AÇI DİLİMİ VAR EĞER O AÇI DİLİMİYLE GOOGLE EARTH IN AÇI DİLİMİ TAM UYUŞMUYORSA BÖYLE BİR SIKINTI OLABİLİR.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
O zaman programı aldığında bir uçuşun Simulasyonunun Ekran görüntüsü video olarak kaydetip, bizlerle de paylaşır mısın rica etsek Erhan.

Bakalım loglara göre gerçek uçuşu ne kadar başarılı simule ediyor ;)

Bu arada unutmadan, bugünkü uçuşa ait görsel ve video yok mu ? Adana ekibini bu aralar biraz hız mı kesdi ne :laugh: :D

BU HAFTA UÇUŞ OLMADI. FATİH GELİNCE DEDİK UÇALIM BİRAZ AYAK ÜSTÜ. AMA VİDEO YOK NE YAZIKKİ.

Ynt: [Foto]: SK 720 GPS ile Uçuşlarımızı Google Earth de Görüntüleme.

zorla gps aldırcan :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Ynt: [Foto]: SK 720 GPS ile Uçuşlarımızı Google Earth de Görüntüleme.

byedz' Alıntı:
zorla gps aldırcan :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Satiyım sana. [emoji14] [emoji14] [emoji14]