[Foto]: SkySun Extra 330SC 20cc Profil Tamiri - 2

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Selam arkadaşlar bayadır konu açmıyorum, kırımlar sorunlar peşimi bırakmadı bu sezon, kumandadan çıkmalar motor stop etmeler derken birsürü sebeple modellerim birer birer perişan oldu :( Sky Sun da bunlardan biri, daha önce kırım geçirmişti ve şuanki tamir edilen yer daha önce birkez daha kırılmıştı, bu sefer eskisi gibi iskeleti tamir etmekle uğraşmadım keza aynı yerden kırıldığı için parçaları epey dağılmıştı bende farklı bir yöntem denedim :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vay Mesut üstadım senden uzun bir süre sonra 3 tane yeni konu görmek ne büyük mutluluk bizler için :halay:

Bu sezon senin de belirttiğin üzere senden pek haber alıp forumda takip edemedik ne yazık ki . Kırımlar için tekrar geçmiş olsun..

Bu model benim de çok hoşuma giden bir model. 2 kırım yaşamış olmasına rağmen başarılı ve profesyonel bir tamir sonrası hala taş gibi maşallah. Ellerine gözlerine sağlık :thumbup:

Üstad eline sağlık her zamanki gibi eskisinden güzel bir hale getirmişsin yine modeli. :bravo: :bravo:

İnşallah talihsiz kırımların sonuncusu olur bu gördüğümüz, eline sağlık. :thumbup:

Bu 3. Konu herhalde ne zamandır uçak konuları sessizdi iyi oldu böyle [emoji1] Kırımlar için geçmiş olsun Mesut abi bida olmaz inşallah. Bu modelde güzeldi gerçekten

Mesut abi kırım için öncelikle geçmiş olsun :( ama ben hiç bir zaman görmedimki senin elinden bir kırım kurtulsun :thumbup: her zamanki gibi ustalığı konuşturmuşsun :saygilar:

Valla on numara olmuş kırım falan kalmamış, bu arada evet uzun süredir sesin soluğun ve konuların yoktu, özlettin... :RCKolik: :RCKolik:

Üstad süper olmuş ellerine sağlık eskisinden sağlam olmuştur eminim.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Mesut üstadım senden uzun bir süre sonra 3 tane yeni konu görmek ne büyük mutluluk bizler için :halay:

Bu sezon senin de belirttiğin üzere senden pek haber alıp forumda takip edemedik ne yazık ki . Kırımlar için tekrar geçmiş olsun..

Bu model benim de çok hoşuma giden bir model. 2 kırım yaşamış olmasına rağmen başarılı ve profesyonel bir tamir sonrası hala taş gibi maşallah. Ellerine gözlerine sağlık :thumbup:

Teşekkürler Mehmet abi , modelin tamiri gerçekten kolay, çok sevdiğim bir model zaten bu nedenle tamir etmek istedim.

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad eline sağlık her zamanki gibi eskisinden güzel bir hale getirmişsin yine modeli. :bravo: :bravo:

İnşallah talihsiz kırımların sonuncusu olur bu gördüğümüz, eline sağlık. :thumbup:

Teşekkürler Türker , kırımlar pilotaj nedeni ile olsa gam yemiyeceğim ama ya motor stop etmesi yada sinyal kaybı nedeni ile olunca can sıkıyor.

Kadir Kurt' Alıntı:
Bu 3. Konu herhalde ne zamandır uçak konuları sessizdi iyi oldu böyle [emoji1] Kırımlar için geçmiş olsun Mesut abi bida olmaz inşallah. Bu modelde güzeldi gerçekten

Teşekkür ederim kadir, inşallah birdaha kırım olmaz :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Mesut abi kırım için öncelikle geçmiş olsun :( ama ben hiç bir zaman görmedimki senin elinden bir kırım kurtulsun :thumbup: her zamanki gibi ustalığı konuşturmuşsun :saygilar:
,

teşekkürler Recep, model pert olmadıkça kırımlar yapılır :)

Recep TUNCER' Alıntı:
Valla on numara olmuş kırım falan kalmamış, bu arada evet uzun süredir sesin soluğun ve konuların yoktu, özlettin... :RCKolik: :RCKolik:

Teşekkürler Recep , pist çalışmaları model kırımları tamirler derken vakit olmuyor, hergün takip etmeye çalışıyorum konuları

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Üstad süper olmuş ellerine sağlık eskisinden sağlam olmuştur eminim.

Sağol Celalettin abi.