[Foto]: Tareq Alsaadi 13 Ekim Görseller

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Tek kelime ile super bir gundu. Tareq cok mütevazi bir insan, resimlerden de anlaşılacağı üzere.

Çok güzel görsel uçuşlarının yanı sıra, engin tecrübesini de bizlerle paylaştı. Sorduğunuz her türlü teknik soruya cok samimi ve içten cevaplar verdi.

O kadar ki heli getiren arkadaşlardan en az 6-8 helisinin ayarını bizzat uçarak test edip, motor ayarlarını bile yaptı.

Tareq ile Teknik Muhabbet notlari icin TIKLAYINIZ

[smg id=337]

RESIM Albumu görmek için TIKLAYINIZ :

VIDEO Album için TIKLAYINIZ:

[smg id=364 type=av]

Selamlar

Ynt: Foto: Tareq Alsaadi 13 Ekim Görseller

Bakıyorum Tareq'la da kanka olmuşsunuz, gittiğinize deymiş yani, helal olsun size.

Ynt: Foto: Tareq Alsaadi 13 Ekim Görseller

omer' Alıntı:
Bakıyorum Tareq'la da kanka olmuşsunuz, gittiğinize deymiş yani, helal olsun size.
Evet aynen abi. Tareq gerçekten cok mütevazi ve içten birisi ;)

Ynt: Tareq Alsaadi 13 Ekim Görseller

Video albumleri linki ILK Mesaj ilave edilmiştir.

İyi Seyirler ;)

Tareq ile Teknik Muhabbet notlari icin TIKLAYINIZ

İyi ki gitmişiz. Her yönüyle eğlenceliydi. Tareq bir sonraki Türkiye ziyaretinde Solaklara uğramayı çok istediğini söyledi. Show için hiç bir şey istemiyorum balık yapsanız yeter dedi.

Yücel, yeme bizi şimdi, Tareq Solakları nereden bilsin? Ama ızgaradaki palamutları gösterseydiniz eminim bir hafta burada kalırdı! Arkasından bir de hamsi, vatandaşlığa bile geçerdi!:)

omer' Alıntı:
Yücel, yeme bizi şimdi, Tareq Solakları nereden bilsin? Ama ızgaradaki palamutları gösterseydiniz eminim bir hafta burada kalırdı! Arkasından bir de hamsi, vatandaşlığa bile geçerdi!:)

Ömer abi cümle sonuna gülücük koymayı unutmuşum fazla iddialı olmuş ;D.. Dediğin gibi sırf o palamutlar için kalabilirdi.

YUCEL' Alıntı:
omer' Alıntı:

Ömer abi cümle sonuna gülücük koymayı unutmuşum fazla iddialı olmuş ;D.. Dediğin gibi sırf o palamutlar için kalabilirdi.
Tareq bilmem ama ben kalırım ;D ;D

YUCEL' Alıntı:
İyi ki gitmişiz. Her yönüyle eğlenceliydi. Tareq bir sonraki Türkiye ziyaretinde Solaklara uğramayı çok istediğini söyledi. Show için hiç bir şey istemiyorum balık yapsanız yeter dedi.

Sende iyiki gelmişsin Yücel kardeşim. Deneyimli savaş muhabiri olarak sahadaki en etkileyici video yine senden gelmiş. Yalnız adam biraz hızlı uçuyor bi problem olsa sen bile sipere atlayama fırsat bulamazmışsın ;D

takgun' Alıntı:
YUCEL' Alıntı:

Sende iyiki gelmişsin Yücel kardeşim. Deneyimli savaş muhabiri olarak sahadaki en etkileyici video yine senden gelmiş. Yalnız adam biraz hızlı uçuyor bi problem olsa sen bile sipere atlayama fırsat bulamazmışsın ;D

Sağol Türkercim. Kendimi Tareqin şefkatli kollarına bıraktım ;D Yalnız dikkat ettiyseniz videonun başlarında güvenliği elden bırakmayıp Tareqin yardımcısının arkasından çekim yaptım. Eleman enlemesine bayağı iriydi. ;D

YUCEL' Alıntı:
takgun' Alıntı:
YUCEL' Alıntı:

Sağol Türkercim. Kendimi Tareqin şefkatli kollarına bıraktım ;D Yalnız dikkat ettiyseniz videonun başlarında güvenliği elden bırakmayıp Tareqin yardımcısının arkasından çekim yaptım. Eleman enlemesine bayağı iriydi. ;D

Onlar artık meslek sırları tabi ;D Eleman duvar gibiydi valla.

Tareq yardımcısı tarafından çekilen yakın çekim uçuşlar albume ilave edilmiştir arkadaşlar.

Iyi seyirler :)

[smg id=384 type=av]

[smg id=383 type=av]

[smg id=382 type=av]

[smg id=381 type=av]