[Foto]: Trabzon Buluşmsı 25.05.2014

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
Bu gün yağan yağmur rağmen Mustafa Güney , Ishak Parmak , İskender Çat ve ben Muammer Akbulut vede gelen diğer arkadaşlarımız çok güzel keyifli bir gün yaşadık gerçi nerdeyse her pazar buluşuyoruz bii izlemeye devam edin :thumbup:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dünkü buluşmanın heybetlisi mustafa güney hocamın benzinli trex700 century gasser conversion videosu

[vimeo]http://vimeo.com/96431380[/MEDIA]

Muammer Bey ellerinize sağlık, harikasınız :thumbup:

Madem her hafta pazar buluşuyorsunuz, bundan sonra resimleri biriktirmeden haftalık olarak paylaşırsanız, biz de birden böyle şok olmayız :laugh:

Aynı zamanda üyelerimiz olan Mustafa ve Ishak Beyler de çok selamlar. Unutmadan Çadır fikri süpermiş, acaip tuttum valla :RCKolik:

NOT: Olmadı Buluşmalar kısmına "Karadeniz" diye bir bölüm açayım. Burada Hem Trabzon hem de Rize buluşmaları olsun

Muammer Akbulut' Alıntı:
Dünkü buluşmanın heybetlisi mustafa güney hocamın benzinli trex700 century gasser conversion videosu
Demek Mustafa Bey bu projeyi bitirdi. Tebrikler kendisine :halay:

Muammer Bey elinize sağlık. :bravo:

Görseller çok güzel, gördüğüm kadarıyla engel tanımayan bir ekip var Trabzon'da. :thumbup: Ortamınız da çok güzel belliki. :halay: :yuppi:

Çim sahaya bayıldım harika bir imkan bence. Benzinli 700 gerçekten çok dikkat çekici Mustafa Bey'in eline sağlık. :coolxf:

görsele doydum bu konuda resmen :D elinize sağlık arkadaşlar :) çim saha çok iyi ama nitro çimleri öldürüyor, birşey demesinler sonra ? :(

cimler gerçek değil halı saha çimi o yüzden bir sıkıntı olmaz sanırım. normalde biz topsahasının yantarafında uçuyoruz alanımız orası fakat yağmur yağınca üstü kapalı olduğu için futbol sahasına geçtik trübünlerde mangalımızı semaverimizi kurduk yemek işinden sonra yağmur duruldu sahada biraz uçtuk sonrası futbolcular gelince tekrar yantaraftaki uçuş alanımıza geçtikordaki uçuşların ardından sonra sağnağa yakalanınca çadıra hucum arabam yan tarafta olmasına rağmen modelleri arabaya biz çadıra ve bir semaver çay yeni demlemiştik onuda içip evlerimize doğru yol aldık. mustafa hocam benzinli 700 lük helikopteri gerçekten fena değil 5 tl lik benzin ile 4 depo uçuyor bence nitrodan çok daha iyi ayrıca uçaklada baya uçtu benim 450 proyu takla invert hepsini gösterdi artık bende yavaş yavaş başlıyacağım 3d ye bu gün wltoys v977 + 80 $ yedek siparişimi verdim 450ile takla ve inverti yaparım gibi geliyor ama tic toc lar diğer zor hareketler artık sim ve v977 ile alışmam lazım. Mehmet bey karadeniz buluşma sekmesinin olmaması gerçekten büyük eksiklik acilen bekliyoruz zaten rizeli arkadaşlarla irtibat içindeyiz beraber bir buluşmada düşünüyoruz.buluştukça resim ve videoları sizlerle paylaşmak isterim teşekkürler rckolik

Maalesef gasser konusundaki tebrikleri alamayacağım. Zira tamamen İshak'ın fikri ve de azmidir. Hayatta aklımın ucundan bile geçmez aksi taktirde benzinli toplamak. Ama memnun kalmadım da değil. Raptor 30 umu toplamayı düşünüyordum ama bundan sonra raptorum sanırım üvey evlat muamelesi görecek. :) Gasser gerçekten hem heybetli hem de beni tatmin edecek kadar hızlı.

Muammer Akbulut' Alıntı:
...... Mehmet bey karadeniz buluşma sekmesinin olmaması gerçekten büyük eksiklik acilen bekliyoruz zaten rizeli arkadaşlarla irtibat içindeyiz beraber bir buluşmada düşünüyoruz.buluştukça resim ve videoları sizlerle paylaşmak isterim teşekkürler rckolik
Yeterli paylaşım olsun, bölüm açmak en kolayı :)

Mustafa Güney' Alıntı:
Maalesef gasser konusundaki tebrikleri alamayacağım. Zira tamamen İshak'ın fikri ve de azmidir. Hayatta aklımın ucundan bile geçmez aksi taktirde benzinli toplamak. Ama memnun kalmadım da değil. Raptor 30 umu toplamayı düşünüyordum ama bundan sonra raptorum sanırım üvey evlat muamelesi görecek. :) Gasser gerçekten hem heybetli hem de beni tatmin edecek kadar hızlı.
O zaman hem seni hem de İshak'a tebrik ederiz :thumbup: Gasser her ne kadar hiç toplamayı düşünmediğim bir model olsa da, teknik olarak hep ilgimi çekmiştir. ;) Elinizin de ellerine sağlık :)

Bu arada taşıma işlemi sırasında ILK MESAJDAKI TEŞEKKÜRLER yanlışlıkla silinmiştir :-\

Lütfen kusura bakmayınız Muammer Bey :embarras:

karadeniz sekmesi içinçok teşekkürler mehmet bey :saygilar: :)p paylaşımlar devam edecektir emin olun :new: :new: :halay: :yuppi: :RCKolik:

woaaww trex 700 benzinli modeli mi oo ? super abım cok iyimis %p

Görseller çok iyi harbiden çok keyifli olduğu çok belli çadır olayınada bayıldım :thumbup:

Şimdiden pazar günü için planlar yapılıyor ;) Bi aksilik olmaz ise Muammer arkadaşım bomba gibi resimleri eklemeye devam edecek. Herkese kırımsız uçuşklar...