[Foto]: Yuvacık Buluşması - 25.02.17

[Foto]: Yuvacık Buluşması - 25.02.16

Gerçekten süper bi gündü. Ben bile 5 pil uçtum :) Üstüne üstelik ;
- Idle up açtım
- Basic circle denedim
- Figure 8 denedim
- İniş problemini çözdüm :halay:

Bu arada nitro da epey zehirledi beni. Nitro pişmanlıktır sloganları içerisinde bile beni kendine çekti nitro. Yaza doğru bi nitro fena olmaz hani ;D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine harika bir yuvacık buluşması olmuş katılanların eline ayağına sağlık [emoji1319]videolarıda merakla bekliyoruz.

Bir an kendimi orada hissettim :) Ellerinize emeklerinize sağlık. Çok güzel bir buluşma olmuş :)

Güzel yorumlarınız icin teşekkürler arkadaşlar :)

İnsallah çok daha güzellerini hep beraber büyük RCKolik buluşmalarında yapmak dileğiyle :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herşey yine süperdi, havalar güzelleştikçe buluşmalar artmaya başladı devamı gelir. En kötü buluşmamız böyle olsun:)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İki aydır elime Kumanda almamıştım,bir yuvacık buluşmasında güzel bir havada ve çok güzel arkadaşlarla bir araya geldik.hasret giderdik,nitrocu arkadaşlar kafamızı şişirselerde uçuşlarından çok keyif aldık.bol bol ayar yaptılar ,tamirat ve Lehim işi bile yaptılar ve mutlu bir şekilde uçtular,
Ben elime Yeni Kumanda alan biri gibi tir tir titredim, bizi bu hobiye çeken bu olsa gerek. bol bol çay kahve muhabbet ile geçen güzel bir günden sonra kırımsız olarak evimize döndük ,katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim,yalnız eksik bir şey vardı gözlerimiz
Rasim kardeşimizi aradı.

Güzel bir güne yakışan bir buluşma olmuş,kırımsız günü de tamamlamışsınız :bravo: fotolar süper elinize sağlık,paylaşım için teşekkür ederiz :saygilar:

Bu nasıl bir görsel şölen :thumbup: :bravo:
Maşallah diyelim kıskandım valla :embarras:
Tüm katılan herkesin ayaklarına, uçanlarında ellerine sticklerine sağlık %p :saygilar:
Mordo Abim özletme kendini bu kadar arayı açma :laugh:

Harika bir buluşma olmuş , görseller ise tek kelimeyle muhteşem. Paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Ellerinize sağlık fotolar görseller harika güzel buluşma olmuş en güzel yanıda kırım olmadan bitmesi

Çok güzel zaman geçirmişsiniz belli. Fotolar için teşekkürler videolar yolda galiba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu fotoğraflar sanki bir başka çıkmış bu sefer, sanatsal dokunuşlar olmuş. :coolxf:

Diyecek pek söz yok, herşey ortada. :thumbup:

Bir dahakini kaçırmam umarım. :RCKolik:

Bu efsane buluşmayı kaçıranlardan biri de benim :'( Her anı çok keyifli olmuş, fotoğraflara da yansımış bu durum :)

Şahane görseller için ayrıca teşekkürler :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
....
Genel anlamda saha 1 dak boş kalmadı diyebiliriz. Mesela ben epey bir süredir 9 pil hiç uçmamıştım. Hemen hemen herkes özlediğimız uçuş keyfine sonuna kadar vardık ve çok şükür kırımsız bir şekilde günü tamamladık
....
Bu arada özel pozlar için Şafak kardeşimiz ellerine sağlık diyorum
....

Mehmet abi gerçekten son damlasına kadar değerlendirilen bir gün olmuş. 9 pil nedir :eek: Max ın pil sayısı biraz elimi kolumu bağlıyor, Protos550 çıksın da seriyi tamamlayayım ben de :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Gerçekten süper bi gündü. Ben bile 5 pil uçtum. Üstüne üstelik ;
- Idle up açtım
- Basic circle denedim
- Figure 8 denedim
- İniş problemini çözdüm

Şafak çok güzel gelişmeler bunlar, bu işi kafaya koymuş helici sloganının hakkını veriyorsun %p Bir süre daha böyle devam ama bence zamanla normal modu tamamen iptal edip idle ile kalk, idle ile (küçük otorotasyonlar ile) iniş yap. Böylece curveler arasında uyum sorunları olmaz, idle açınca ani yükselme/alçalma veya kuyruğun bir anlık tutmaması gibi ihtimaller ortadan kalkar, zaten hep açık olarak kalkmış olursun. ESCler zaten 15-20 saniyede tam devrine ulaşıyor, o zaman aralığı gayet yeterli skidleri yerden kesip hoverda tutunmak için. İnişte oto olayına gelince 450 de çok keyif vermeyebilir fakat bundan sonraki modelinde (A550 veya G570 veya her neyse), yere yakın hold çekip modelin kalan enerjisi ile bir miktar "oynamak" keyifli oluyor.

Mordo Ortasi' Alıntı:
katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim,yalnız eksik bir şey vardı gözlerimiz
Rasim kardeşimizi aradı.

Mordo abim çok teşekkür ederim. Ben de çok özledim ekibimizi :) Tez zamanda bir araya gelmek dileğiyle :RCKolik: