FPV irtifa rekoru.

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
FPV itifa rekoru, görüntüler çok güzel. Ama esas müziği için paylaşıyorum, muhteşem, kemanlara dikkat!... :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: FPV irtifa rekoru.

01:55'de sanki birşeyler ters gitmiş gibi geldi bana. Pilot isteyerek yapmadı bence :laugh:

Omer Erkan' Alıntı:
FPV itifa rekoru, görüntüler çok güzel. Ama esas müziği için paylaşıyorum, muhteşem, kemanlara dikkat!... :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Gercekten muzik guzelmiş abi :thumbup: Bundan sonraki ilk klibimizde biz de kemanlı bir muzik secelim ;)

Türker Akgün' Alıntı:
01:55'de sanki birşeyler ters gitmiş gibi geldi bana. Pilot isteyerek yapmadı bence :laugh:

Evet, uçak o dakikalarda vrile giriyor ve OSD bilgileri de kayboluyor. 02:35'de bilgiler tekrar görüntüye geliyor. Sanıyorum aradaki bu görüntüler uçaktaki ayrı bir kamera ile çekilip montajlanmış. :rolleyes:

Abi iyi güzel hoş da , gerek ülkemizde gerek dışarıda ne kadar yasal bir durum bu 7000 metre irtifa meselesi.
Zannımca uçakların kullandığı bir rotaya yanlışlıkla girse uçaklar için ciddi bir tehlike oluşturabilir mi bu model.Bu Fpv işi yüzünden herkese mecburi pilot lisansı aldırıyorlarmış ve kalkış yapmadan önce kuleden izin istiyormuşuz :lollol: :lol:

Ynt: Ynt: FPV irtifa rekoru.

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, Bu video'daki müzği de diğeri gibi bulabilirmisin?
Abi elimdeki 2 farklı program ile denedim ama ne yazık ki ikisi de veritabanında bir şey bulamadı :embarras:

Çalan müzik ;Banya - Beethoven Virus