Fpv kamera önerisi para 40 dolar

MaaTRaaXXX

Yeni Uye
Arkadaşlar iyi günler. Anolog fpv kamera alcam ama istediğim özellik hd olmasada hd ye yakin olan bir kamera varmıdır. 1200 tvl ccs en iyisi diyorlar canlı görüntü için. Ama gecikme olurmu ondan endişeleniyorum. Quadım 450 lik. Arkadaş aşağıdaki kameraları önerdi. Görüntüyü daha iyi veren fpv kamera varmıdir. Yada direk aksiyon kamerasımi alsam bilemedim. Görüntü sırasında ciddi gecikmeler oluyormuş sıkıntı yaşarmıyım yine kararsızım. Bu arada fpv kamerada jello çok oluyor. Küçük kamera için gimbal varmıdır. Şimdiden teşekkürler. Değerli yorumlarınızı bekliyorum..

1. Kamera

2. Kamera

Birde böyle birşey buldum bunlar fpv kamera için ne kadar titreşimi önler. Cevaplarınızı bekliyorum ustalar.

Ücretsiz Nakliye, 1 takım Naylon FPV Pan/tilt Kamera Dağı Gimbal 2 adet SG90 9g Servo Perakende Promosyon Dropship

(from AliExpress Android)

Yokmu cevap yazacak biri yahu

Hikmet eryildiz' Alıntı:
Yokmu cevap yazacak biri yahu
Üslup ve ifadeler buraya pek uygun olmamış....

Zaten benzer bir soru sordun ve bazı arkadaşlarımız kullandıkları ekipmanları paylaştılar.

Senin nette arayıp bulduğun her ürün hakkında bilgimiz olmasını bekleyemezsin değil mi :angry:

Verdiğin linkteki ürün gimbal değil, panoları ve tilt eksenlerini kontrol edebileceğin basit bir düzenek.

Linkte verdiğin kameranın YouTube ta inceleme videolarına bak bence, daha doğru fikir verir.

DragonFLY...