Frsky Telemetry Baglanti Ayar Yardim LUTFEN !

selcuktuncer

Tecrübeli Uye
Ya ustadlar bir turlu telemetry ekraninda voltaj degerlerini gosteremedim. Baglanti nasil olmali neye dikkat etmeliyim lutfen bu konuda bilgisi olan yardimci olsun. Frsky d8r 2 plus alicisinda telemetry baglantisi nasil olmaliki
Ekranda 0 yerine lipo voltaji gozukmeli ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Ya ustadlar bir turlu telemetry ekraninda voltaj degerlerini gosteremedim. Baglanti nasil olmali neye dikkat etmeliyim lutfen bu konuda bilgisi olan yardimci olsun. Frsky d8r 2 plus alicisinda telemetry baglantisi nasil olmaliki
Ekranda 0 yerine lipo voltaji gozukmeli ?

Göremezsin Selçuk. O sensor Smart port bağlantısına sahip yeni nesil X serisi alıcılar içindir.

Çöktüm resmen abi :laugh: peki hangi aliciyi almami onerirsin, yoksa direk o basit sensordenmi alayim

Ynt: Frsky Telemetry Baglanti Ayar Yardim LUTFEN !

Selçuk basit sensörde Max 5s destekliyor diye hatırlıyorum. :-\ senin setup da işini görmez.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Çöktüm resmen abi :laugh: peki hangi aliciyi almami onerirsin, yoksa direk o basit sensordenmi alayim
Alıcıyı almak yetmiyor. Modül de değişmeli. XJT modül gerekiyor. Rafetin söylediği de doğru. Göz ardı etme. Ama Taranis aldığında bu sensor lazım olacak.

Olaylar farkli yerlere gitmeye basladi :) simdi her halukarda 6s sistem oldugu icin modul ve alici degisecek, bu durumda zaten kumanda degisecek. Napicam bilemedim suan kafam karisti resmen. kumandayi degisicem peki, kumandanin yaninda gelen alici smart port mu yeni nesilmi ?

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Olaylar farkli yerlere gitmeye basladi :) simdi her halukarda 6s sistem oldugu icin modul ve alici degisecek, bu durumda zaten kumanda degisecek. Napicam bilemedim suan kafam karisti resmen. kumandayi degisicem peki, kumandanin yaninda gelen alici smart port mu yeni nesilmi ?
Evet. X8R alıcı. Sport girişli, Sbus destekli. Çift pcb antenli.